Slovenija
45270 ogledov

Kaj, če policistu rečem, da ne morem pihati?

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 09:28 22.september 2024.

    Če nočeš pihat te policaj obravnava kot pijanega, vsaj včasih je bilo tako.

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:50 22.september 2024.

      Točno tako,pa mu ti dokaži nasprotno oz. sodniku

  • Avatar Suli
    Suli 10:23 22.september 2024.

    Ko se omeni izvajanje zakonskega določila se takoj oglasijo posamezniki s svojimi razlagami zakaj to ni dobro - pošteno 🤯. Takim je očitno načelo le anarhija 😎 in ustvarjajo pogoje za mastno služenje odvetnikov seveda v lastno škodo 🙄. Vsaka ...prikaži več prepotentnost nekaj stane 😏.Z umirjenim pristopom se da marsikateri problem rešit.🤔

  • atamama 09:11 22.september 2024.

    Poanta pa je, da tudi astmatiki razen tistih z kisikom v žepu lahko pihnejo potrebno količino zraka za alkotest. Verjetno tudi ni policista, ki ne bi razumel tega, da človek ne more pihati in da bi raje šel na odvzem ...prikaži več krvi za ugotovitev prisotnosti alkohola. Tudi v prometnih nesrečah ne hodijo policisti po bolnišnicah z alkotestom, v primeru suma se odredi odvzem krvi. Res pa je, da obstajajo ljudje z kroničnimi obolenji, ki pričakujejo zaradi bolezni ''posebne tretmaje'' ,,,,,,,,

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 08:47 22.september 2024.

    Kaj pa če je policist bolj pijan od ustavljenega voznika ? :D

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:47 22.september 2024.

      Tudi to sem doživel,jaz sem pobegnil(z motorjem) ,ker so bli orng nabiti,kolega so pa premlatili do amena ki se jih je ustrašil ,je bilo pa že lep cajt nazaj,tu in tam naletiš vsepovsod na kakega šerifa

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 14:01 22.september 2024.

      Ja, včasih je bilo tega med policisti več... Jaz sem enemu na vprašanje: "Ali je bilo kaj alkohola" odgovoril "manj kot pri vas"...Pa se je le zarežal in me spustil...

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:43 22.september 2024.

      Policisti imajo svoje norme,ko jo izpolni te tudi izpusti ,če te hoče nimaš šans

  • Tomaz_321 06:19 23.september 2024.

    O bog vam pomagaj, kake komentarje imate nekateri... Ko pa vam bo nek pijanec zbil do smrti otroka, vnuka, žensko, ženo.... Boste pa jokali in jokali zakaj policija ni nič ukrepala!!! SRAM VAS BILO!!!!!

    • izotk 07:16 23.september 2024.

      Točno to. Lepo napisano.

  • Avatar NickMason
    NickMason 09:17 22.september 2024.

    Odvzem krvi in urina ti tudi ne more vzeti,na silo ,če je že tako,lahko mu pa odvzame vozniško in prepove vožnjo na lastno oceno,za kar pa policaj nima jajc.

    • atamama 15:56 22.september 2024.

      Odvisno, če si pod nazivom ''raja'' ni problema, bolj kritično nastopi če si cigo ali migrant, takrat pa pozitivna diskriminacija.....

    • pravičnik77 17:26 22.september 2024.

      seveda ni res tako, lahko odkloniš... če rečeš, da odklanjaš strokovni pregled je to svoj prekršek, sledi pa srečanjem s sodnikom za prekrške, 1200 eur kazni zarad odklona in 18 pik, kot da si na polno napihal, noben te ne bo silil, nč bat😁😁

    • Avatar NickMason
      NickMason 18:26 22.september 2024.

      pravičnik77,tako nekako ja,ker potem si sam proti policaju za sodnika in policaj ima prednost ,ker policaj je mož postave ki je pošten in ne laže.Mi vsi vemo da tako ni ampak tako sodnik tudi sodi,beseda policaja bo obveljala,podoben primer sem ...prikaži več imel ,ko je bila pritožba ,pa je nazadnje še plus te stroške plačal.

    • pravičnik77 22:46 22.september 2024.

      kaj????????

  • Enzgg4 21:50 22.september 2024.

    Tovariš miličnik, ne morem pihat, ker sem preveč pijan.

  • sandi76 19:15 23.september 2024.

    Američanka bi na primer rekla: I can't blow !

  • sam1 08:41 22.september 2024.

    Glede na vsa pooblastila in strokovna mnenja,ki jih lahko policist izvede na kraju dogodka,bi človek pomislil,da je ta oseba naredila vsaj tri strokovne fakultete,ne,pa,da te včasih "vrti" splošni srednješolec s "šnel kursom" v Tacnu,ki niti ne ve,kako deluje avto ,ali ...prikaži več kaj pomeni psihofizično stanje osebe,ki jo obravnava......

    • pravičnik77 17:31 22.september 2024.

      sej ni važno KDO te vrti, važno je KAKO te vrti... če te strokovno vrti, ti živ bog ne pomaga

  • Avatar SS666
    SS666 18:01 22.september 2024.

    SATELITI - Policijo,Oprosti Mi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.