Avto
4981 ogledov

Prečniki in nova cev bodo prinesli olajšanje pod Karavankami

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • stary1 08:16 19.januar 2018.

    "Ne, ne, tudi tega nisem mislil. Je kdo videl tiča, ki mu ne pripada?" Vstala je polovica žensk. "Neeee, ne in ne, mislil sem, ali je kdo videl MOJEGA tiča?" Vstali so ministranti, dva duhovnika in koza. "Neee mislil sem ...prikaži več sem ali ima kdo zdaj tiča v rokah? Vstala je punca v zadnji klopi in rekla fantu: "Sem ti rekla da bo videl."

  • stary1 08:17 19.januar 2018.

    Duhovnik iz male slovenske vasi je bil velik ljubitelj ptic, ki jih je skrbno čuval v kletki za cerkvijo. Neko nedeljsko jutro je ob običajnem sprehodu med perjadjo opazil, da je izginil njegov najlepši ptič in ker je vedel, da ...prikaži več da ga je moral ukrasti nekdo tik pred mašo, se je odločil nagovoriti svoje vernike. "Kdo ima tiča?!" Vstali so vsi moški. "Ne, nisem mislil tako. Je kdo videl tiča?" Vstale so vse ženske.

    • Pepe007 08:37 19.januar 2018.

      Prebral si en star vic in sedaj moraš vsak članek zasmetit. Nauči se, da boš nadaljeval vsaj pod svojim prvim tekstom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.