So pričeli meseci kislih kumaric? A je zato novinar zgrešil bistvo o čemer naj bi pisal ( po željah Janševih, ki pišejo izključno negativno) in poskuša pisati senzacionalistično, a je uspel napisati članek za osnovnošolce...
Se pravi, bi bil problem vrhovni poveljnici celotnih oboroženih sil države predati napolnjeno pištolo? Je bilo treba preveriti, da je ta res napolnjena s slepimi naboji? Je torej vrhovna poveljnica opravilno nesposobna in ne sme držati pravega orožja?
Ne razumem kaj je narobe , če se ta zgodbica objavi. Res se je morda naredilo kot pravi pregovor "Naredili so iz muhe slona " ampak , drug pregovor pa pravi "previdnost je mati modrosti" Torej če koga moti ta… ...prikaži veča novica , potem naj se raje vpraša kaj je narobe z njim in ne z novinarjem, ki služi kruh s pisanjem takih ali drugačnih novic
Pa vi niste normalni!!!! A jo je hotu ustrelit?
Kdaj so pa bli
Bravo Žurnal. Novo dno.
So pričeli meseci kislih kumaric? A je zato novinar zgrešil bistvo o čemer naj bi pisal ( po željah Janševih, ki pišejo izključno negativno) in poskuša pisati senzacionalistično, a je uspel napisati članek za osnovnošolce...
Samo čakam,da bo žurnal slej kot prej objwvil,da je voda mokra.
ha,ha,ha, in to mrzla in topla....
Se pravi, bi bil problem vrhovni poveljnici celotnih oboroženih sil države predati napolnjeno pištolo? Je bilo treba preveriti, da je ta res napolnjena s slepimi naboji? Je torej vrhovna poveljnica opravilno nesposobna in ne sme držati pravega orožja?
Sramota je, kaj vse je nekaterim dovoljeno pisati. !!
JJ je kriv...
Ti endrekač si še večja sramota in tvoji komentarji največja.
Pa našli so suhe gate na dnu morja
Ne razumem kaj je narobe , če se ta zgodbica objavi. Res se je morda naredilo kot pravi pregovor "Naredili so iz muhe slona " ampak , drug pregovor pa pravi "previdnost je mati modrosti" Torej če koga moti ta… ...prikaži veča novica , potem naj se raje vpraša kaj je narobe z njim in ne z novinarjem, ki služi kruh s pisanjem takih ali drugačnih novic