Slovenija
53 ogledov

Pred predsedniško palačo prva častna straža

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Šemefuky 21:39 24.junij 2013.

    Jaz tudi podpiram častno stražo za državni praznik, naše vojake je vedno lepo videti, ker so profesionalci imajo lep protokol, in mislim, da to ne bo kaj hudo dosti stalo.Čeprav je izpadlo, kot Pahorjev kapric, pa mislim, da malo ...prikaži večo samopromocije in samozavesti, ter narodne pripadnosti izkazujemo tudi s takimi pozornostmi in pokažemo vsaj nazven, da smo še država.

  • Pepe007 19:48 24.junij 2013.

    Papovke so še zmeraj glavne za parade :).Sicer pa se mi zdi kar prav, da je na ta dan nekaj posebnega...

  • mia 10:15 25.junij 2013.

    še sama proslava je pre-draga.

  • Veteran 19:38 24.junij 2013.

    Glede na to, da Slovenija ima veliko denarja si Pahor lahko to privošči - kaj si bodo naši "politiki" še izmislili ?!

  • Bozidar.Frelih 19:39 24.junij 2013.

    In kdaj boste vrnili "privilegije" veteranom vojne za Slovenijo? Aja, ne gre, so že vse Španski borci pojedl.

  • ennanova 22:50 24.junij 2013.

    Srce je kompas ali rdeča zvezda spet deliMaša za domovino je kajpak potekala drugje kot osrednja državna proslava; JJ in Borut se zato nista mogla srečati. Zakaj nismo presenečeni?http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/1054-srce-je-kompas-ali-rdeca-zvezda-spet-deli

  • mia 10:14 25.junij 2013.

    tudi meni je všeč častna straža, a v času krize - vsak evro šteje.

  • mia 10:16 25.junij 2013.

    koliko lačnih otrok bi nasitili?

  • mia 10:17 25.junij 2013.

    ali se politiki zavedajo, da je v sloveniji veliko lačnih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.