Svet
47036 ogledov

Pred trajektom skoraj vsesplošni pretep, tam tudi Slovenci

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 19:23 18.avgust 2019.

    Takle problem rešiš v sekundi s tem,da k ustašotom sploh ne odpotuješ!

    • Avatar vec
      vec 20:09 18.avgust 2019.

      Tako je, v velikem loku se izogneš in je mir, če pa gre kaj narobe, pa rešiš brez hude krvi. Je pa Italjan če ni lagal, en velik bolnik, vsakdo si plača tistih 100-200 $ da se zavaruje proti takim ...prikaži večim primerom in karta ne propade.

  • jakec1575 20:23 18.avgust 2019.

    preko zveze kapitan poklice naslednjo destinacijo in dobi potrditev prodaje kart na Istu. Nalozi manj avtomobilov na destinacijah, kjer le lazje dobiti natanitev. Skratka lezerni dalmatinci brez trohice organiziranosti po inerciji se iz juge.

  • maresem 21:02 18.avgust 2019.

    Balkansko ćefurska posla... še naprej romajte v to lepo vašo...

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:27 18.avgust 2019.

    Prav vam je naj vas imajo Hrvati za osle zakaj pa jim nosite denar tja!! Z turizmom se je lahko igrati dokler je dovolj turistov se lahko norčuješ iz njih!! Stvar se spremeni,ko turisti preprosto odidejo kar se bo Hrvatom ...prikaži več za gotovo zgodilo saj je norčevanje iz turistov BUMERANG!!

  • stilist 08:10 19.avgust 2019.

    Ali se še niste naveličali Hrvaške? Kaj pa je tam lepo? Plaže, za katere rabiš gojzarje? Domačini, ki se izživljajo nad vami? Pojdite pogledati še kam drugam! Grčija, Italija, Španija, ... Svet je lep! Da o daljnih deželah ne govorim. ...prikaži več Pa še tako drago ni.

    • pesnik51 12:14 19.avgust 2019.

      a veš, sem videl Egipt, Sudan, Tenerife, Grčijo, Baleare, Turčijo, Španijo .. a mi verjameš, da se zadnjih 5 let najboje počutim v Dalmaciji, ko gazda zjutri da rakijo na mizo, gazdarica, ko pride iz službe se vsede zraven in ...prikaži več popije kavo z nami ... nisem številka v mega kompleksu s 4341 sobami .. men je fajn, ti pa očitno še nisi našel tiste prave lokacije .. jaz jo imam za naslednjih 10 let ..

    • stilist 19:44 19.avgust 2019.

      Moraš biti pa res precej prestrašen tip, da si v daljni tujini upaš spati samo v hotelskih kompleksih. Moraš tudi tam bivati med ljudmi, saj ne grizejo... Mimogrede,: moj spisek destinacij je krepko daljši.

  • fiston 21:57 18.avgust 2019.

    No kolikor je bil tukaj skoraj splošen pretep, tako sem jaz skoraj pof.... Jennifer Anniston. Ampak važno, da imajo novinarčki članek in novo znano osebnost turista Gregorja.

  • sam50 07:58 19.avgust 2019.

    Prav vam je.....

  • Kar Neki Furli 22:40 18.avgust 2019.

    Kapitalska požrešnost ne pozna meja.

  • Avatar @narhist
    @narhist 20:05 18.avgust 2019.

    Ne verjemem, da je naklup klarte res tudi rezervacija, letos je namreč mogoče karte kupiti tudi prek spleta, kjer pa je jasno navedeno, da to ni tudi rezervacija.

    • Avatar @narhist
      @narhist 22:30 18.avgust 2019.

      Ni res, lepo piše, da nakup karte ne zagotavlja vkrcanja v terminu navedenem na karti.

    • alen04 09:40 19.avgust 2019.

      narhist, mogoče to velja za Hrvaško, medtem, ko za Italijo ne. Boš moral spremeniti destinacijo, priporočam!!!!

  • kana 13:19 19.avgust 2019.

    prav, pogledati je treba tudi Makedonijo ali Albanijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.