Ni bilo lustracije in posledično so prišli na oblast domobranci in izdajačci naroda..In namesto z razvojem družbe in naroda se bomo ukvarjali z prirejanjem zgodovine in grobove izpred 80 let.
O vsebini skrivnih snemanj se pa čudežno nič več ne govori, pa čeprav bi lahko obstajal resen sum, da so govorili resnico... aja, o tem se ne sme govorit... važno da so bile kratene pravice do svobodnih volitev... komedija od… ...prikaži več države, ne pa resna politika...
Pajade ja, enako je ta agencija Black Cube za raziskovanje korupcijo po Evropi nekajkrat kot dokaz spodaj bom dodal povezavo Cipra. Razlika med ostalim državi in Slovenijo , da se pri nas korupcijo sistemsko ščiti . Politični pol, ki je… ...prikaži več bil razkrinkan pa je napel vse sile da se zaščiti kriminalce. Levičarji imajo osebni interes ,da imamo ugrabljeno državo s strani kriminalcev https://www.24ur.com/novice/slovenija/black-cube-priznal-vpletenost-v-tajno-operacijo-na-cipru.html
Za korupcijo "vsi vemo" ampak je tudi očitno da je koruptivce zelo težko zašit, Janez in Zoran sta živa dokaza. Če bi Janez resno mislil z bojem proti korupciji, te famozne vsebine ne bi preprosto vrgel v javnost slučajno tik… ...prikaži več pred volitvami. Problem je da je Janez zaradi sodelovanja z izraelskimi udbaši KOMPROMITIRAN, jim bo moral vračat usluge, spotoma so zihr posneli tudi njega.
DasAuto, naj se objavijo vsi posnetki, ki jih je za več deset ur. Pa da vidimo, kako globoko so pa v dreku desničarji. Zlepljen in zmanipuliran posnetek na nobenem sodišču nima nobene veljave kot dokaz.
Ne se čudit, sodelovanje s tujo obveščevalno službo visokega politika je izdaje države in za kaj takšnega si šel še ne dolgo tega, pred zid...Brez čakanja na sodne mline..
Ne razumem zakaj je črna kocka na trgu. Jansja nima nič z njimi, jih ne pozna, ne ve kdo so,.... Aja, kasneje se je nekaj bežno spomnil. In ta dementni lažnjivec bo zdaj vladal. Resno? Kdor nas ne zasmehuje, se… ...prikaži več mu smilimo. Gorje nam!
A volilci sploh vedo, da prihaja na oblast nekdo, ki ima največji kazenski in sodni dosje. Morda se bo kdo zgledoval po njem, ker so z njim laž, prevara, kriminal in manipulacija dopuščeni. Ker smo pred zakonom vsi enaki. Očitno… ...prikaži več pa vatli niso enaki..
Torej nič o vsebini, le o pismonoši? Levi nevladniki so podprti in financirani iz tujine-to pa ni izdaja? Tako levi kot kvazi-desni pa imajo na vrhu prehranjevalne verige enake Izraelske šefe.
Ta afera izgleda nekako tako: Nekdo gre oropat banko pri tem dejanju pa ga na skrivaj snema nek turist. Ko ropar po ropu ugotovi, da obstajajo skrivni posnetki njegovega kriminalnega dejanja, se celotna afera začne graditi na tem, kako so… ...prikaži več mu bile kratene šlovekove pravice, ker ga je nekdo brez njegovega dovoljenja posnel. Samo dejanje ropa pa postane popolnoma nepomembno.
E3 še včeraj si užival ob zmešnjavah in pritožbah kebra in reperja. Danes se obešaš že na nove skrajne ideje skrajnih levakov. Zakopan si v živem blatu do ust z bluzenjem o desni vladi. Res si revček.
@twitko A ni bil to en tip iz Avstrije, ki je nekaj časa prijateljeval s Stalinom, potem sta se pa, kot je v navadi pri socialistih, skregala in sta se napadla? Pa Tito si je grozno želel pogajati z njim,… ...prikaži več da bi skupaj branila Balkan pred zavezniki.
Jebi ga bodo tile kolesarji vsaj fit ostali, ker 4 leta jim izgleda ne gine, oz vsaj dokler se glavni ankterji ne skregajo
Zagotovo se bodo skregali, ker je vez med njimi kot pajkova mreža..
Ovce rdeče, sami plačanci na teh protestih. Upam, da jih tokrat zaprejo vse in pošljejo v gazo.
Ja ovce bodo še naprej strižene pod modnimi trendi ovčjega pastirja.
Ampak moraš pa res biti en debil, da se spraviš tako glupo kolesariti.
Ampak moraš pa res biti en Tone2K, da si tako zakamran!
Tone2 vsako tvojo novo up.ime je sramota zate in tiste, ki te izkoriščajo in plačujejo..
Slovenci smo najbolj butast narod na balkanu in v evropi,če ne ar na svetu.vladajo nam vsi,samo slovenci ne.
Ni bilo lustracije in posledično so prišli na oblast domobranci in izdajačci naroda..In namesto z razvojem družbe in naroda se bomo ukvarjali z prirejanjem zgodovine in grobove izpred 80 let.
O vsebini skrivnih snemanj se pa čudežno nič več ne govori, pa čeprav bi lahko obstajal resen sum, da so govorili resnico... aja, o tem se ne sme govorit... važno da so bile kratene pravice do svobodnih volitev... komedija od… ...prikaži več države, ne pa resna politika...
Tudi tisto bo dobilo svoj epilog, tu gre pa za izdajo države...nevideno v sodobnih demokracijah..
Pajade ja, enako je ta agencija Black Cube za raziskovanje korupcijo po Evropi nekajkrat kot dokaz spodaj bom dodal povezavo Cipra. Razlika med ostalim državi in Slovenijo , da se pri nas korupcijo sistemsko ščiti . Politični pol, ki je… ...prikaži več bil razkrinkan pa je napel vse sile da se zaščiti kriminalce. Levičarji imajo osebni interes ,da imamo ugrabljeno državo s strani kriminalcev https://www.24ur.com/novice/slovenija/black-cube-priznal-vpletenost-v-tajno-operacijo-na-cipru.html
Za korupcijo "vsi vemo" ampak je tudi očitno da je koruptivce zelo težko zašit, Janez in Zoran sta živa dokaza. Če bi Janez resno mislil z bojem proti korupciji, te famozne vsebine ne bi preprosto vrgel v javnost slučajno tik… ...prikaži več pred volitvami. Problem je da je Janez zaradi sodelovanja z izraelskimi udbaši KOMPROMITIRAN, jim bo moral vračat usluge, spotoma so zihr posneli tudi njega.
DasAuto, naj se objavijo vsi posnetki, ki jih je za več deset ur. Pa da vidimo, kako globoko so pa v dreku desničarji. Zlepljen in zmanipuliran posnetek na nobenem sodišču nima nobene veljave kot dokaz.
Ne se čudit, sodelovanje s tujo obveščevalno službo visokega politika je izdaje države in za kaj takšnega si šel še ne dolgo tega, pred zid...Brez čakanja na sodne mline..
Ne razumem zakaj je črna kocka na trgu. Jansja nima nič z njimi, jih ne pozna, ne ve kdo so,.... Aja, kasneje se je nekaj bežno spomnil. In ta dementni lažnjivec bo zdaj vladal. Resno? Kdor nas ne zasmehuje, se… ...prikaži več mu smilimo. Gorje nam!
A volilci sploh vedo, da prihaja na oblast nekdo, ki ima največji kazenski in sodni dosje. Morda se bo kdo zgledoval po njem, ker so z njim laž, prevara, kriminal in manipulacija dopuščeni. Ker smo pred zakonom vsi enaki. Očitno… ...prikaži več pa vatli niso enaki..
Pri repliki jezeranu sem z olajšanjem ugotovil, da se je Ender3 že zbudil iz politične kome.
Najbolj sem vesel, da je ENDER3 kljub goloboki komi preživel izvolitev Janeza Janše za predsednika vlade.,ki bo modro vodil Slovenijo.
Torej nič o vsebini, le o pismonoši? Levi nevladniki so podprti in financirani iz tujine-to pa ni izdaja? Tako levi kot kvazi-desni pa imajo na vrhu prehranjevalne verige enake Izraelske šefe.
Črna kocka. Je to morda premična Kaaba?
Janša ima pravi odgovor na to..
Kaj ne morejo te smeti odnest na smetišče? Kje so smetarji ko jih človek potrebuje?
Borči je bojda poškodovan. !
Ta afera izgleda nekako tako: Nekdo gre oropat banko pri tem dejanju pa ga na skrivaj snema nek turist. Ko ropar po ropu ugotovi, da obstajajo skrivni posnetki njegovega kriminalnega dejanja, se celotna afera začne graditi na tem, kako so… ...prikaži več mu bile kratene šlovekove pravice, ker ga je nekdo brez njegovega dovoljenja posnel. Samo dejanje ropa pa postane popolnoma nepomembno.
Zakaj ne razumeš zgodbe ?
o, levičarji in črna kocka. Pa smo jih dobili. So se poistovetili s pogovori. Lepo so se izdali 😊
Butl brez lastnega kmečkega razuma !
Oh, Ender3 se je spet oglasil. Ja, kocka vam odzvanja v glavi HEHE
Evo,socialci so že začeli kolesariti!!!
Drugega dela nimajo. Energije pa imajo dovolj, ker so zdaj 4 leta spali na denarju davkoplačevalcev.
Nič bat ulica je bila vedno usodna za janšiste in kolaborante.
E3 še včeraj si užival ob zmešnjavah in pritožbah kebra in reperja. Danes se obešaš že na nove skrajne ideje skrajnih levakov. Zakopan si v živem blatu do ust z bluzenjem o desni vladi. Res si revček.
Smrt fašizmu SVOBODA narodu !
POPRAVEK. Smrt vsem različicam socializma (tudi fašizmu in komunizmu), svoboda vsem narodom, ki so jih te različice socializma zatirale.
Tonček ,brez socializma tudi tebe ne bi bilo ! Mi se mamo radi ...radi...radi ..lalala
Tone2k - ena od oblik socializma je tudi nacizem. Nemška delavska stranka ... le kdo je bil njen vodja. Ime mi uhaja .... a si ti spomneš?
@twitko A ni bil to en tip iz Avstrije, ki je nekaj časa prijateljeval s Stalinom, potem sta se pa, kot je v navadi pri socialistih, skregala in sta se napadla? Pa Tito si je grozno želel pogajati z njim,… ...prikaži več da bi skupaj branila Balkan pred zavezniki.
Tone si se reinkarniral pod novim up.imenom.