Slovenija
14558 ogledov

Predsednica Pirc Musar razrešila sodelavko, to je razlog

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pretnar27 12:17 04.oktober 2023.

    Podpiram pravico do splava in to je temeljna pravica vsake ženske.

    • Plavi-mil 14:23 04.oktober 2023.

      Je , seveda je, tudi jaz podpiram pravico do splava, ampak pusti tudi drugim , da mislijo drugače, to je demokracija, ta otročad pa misli, da je samo ena resnica in da morajo vsi drugi misliti tako, kot oni.

    • puelasedulaest 12:55 02.december 2023.

      Imajo pravico da odločajo o svojem telesu, umor pa ni njihova pravica in pika.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 12:11 04.oktober 2023.

    A so ji čivave svetovale to potezo??

  • popokatopetl 13:05 04.oktober 2023.

    Tile ki se farbajo da so "za življenje", dejansko proti splavu, so pa ravno nek zgled kulture komunikacije in sobivanja, še zlasti oni ki nadlegujejo ženske pred klinikami. Nimam absolutno nič proti, da se držijo lastnih načel, ampak naj drugih ...prikaži več ne posiljujejo z njimi. Splava nobena ne dela z navdušenjem.

  • bobubob 11:00 04.oktober 2023.

    Kot Šketa si tudi ta 'vplivnica' tlakuje pot v no(v/r)o prihodnost.... Kaj hočemo, volilci so svoje povedali, tekli so 'z dežja pod kap'. Eni ljubijo leve norosti, drugi pa tiste od takoimenovanih desnih. Zdrave pameti pa nikjer.

  • Plavi-mil 14:20 04.oktober 2023.

    "demokracija" po meri nevladnikov, VSI boste mislili tako kot mi, drugače boste čutili posledice, kajne? Razbijanje , kolesarjenje, uničevanje in zmerjanje jim je v krvi, saj so ponosni vnuki bivših klavcev.

  • lojs 15:37 04.oktober 2023.

    najprej je bila ena župca, potem se je malo bliskalo, potem so nastale molekule (ker so se med seboj zmenile) .. in potem prva beljakovina, potem že organizem , potem črvi, potem opice, potem pa kao mi ... ja, vse ...prikaži več to so probal, pa nič ne deluje ... živjlenje nastane iz življenja in tega nismo mi ustvarili in ga nikoli ne bomo ... biologija, socilogija, kultura in predvsem ta zavest, da mi nismo nič ustvarili, kar pomeni, da nič ni naše

  • lojs 15:29 04.oktober 2023.

    levica je izdala napis, ki pravi : "odločanje o lastnem telesu in rojstvu otrok je priborjena svoboščina" ... že dalj časa ugotavljam, da so vse te paradigme, kako smo mi gospodar vsega in da mi o vsem odločamo in da ...prikaži več je vse od nas odvisno, totalno zgrešene ... pač nova doba in basanje za tiste, ki nimajo o ničemer pojma ...

  • Pierre 11:53 04.oktober 2023.

    Jaz bi jo tudi ven vrgel , smrkljo nevzgojeno!!! Bravo Nataša!!!!

  • lojs 15:22 04.oktober 2023.

    slovenistan je ena in edina oaza komunizma sredi evrope ... razlog zato je v tem, da je bilo tukaj mnogo zagretih komunistov in zato so potem ostali vsi ti privilegiji, ki so se prenesli na potomstvo ... zakaj ne bi ...prikaži več častili tistih, ki so vse te priviligeije podarili, samo zato, ker so bili predniki partizani ... ampak ne navadni partizani, ampak komunisti ... tega potomstva je še mnogo, ampak dnarja pa zmanjkuje

  • Stane Adamič 13:31 04.oktober 2023.

    OLIGARHINJO ste baje izvolili za predsednico(jaz mislim, da je tu bila udbaška roka), obogatekla z pidovskim denarjem, torej so ga vzeli poštenim ljudem, kot se sliši je kradla rdečemu križu, RTV je vzela kar 70.000 evrov našega denarja ker revica ...prikaži več ni bila izvoljena. Pri ljubem bogu, kdo to voli??????

  • joze95 11:49 04.oktober 2023.

    Pravilno, take ki so proti naravi, proti življenju je treba pustiti tam kjer jim je mesto. To pa vsekakor ni v državnih javnih službah. Histerične ženske se umirijo zelo dobro s fizičnim delom. Delo pomirja!

    • satir 12:33 04.oktober 2023.

      jože...si pozabil da je bil včasih dober vzgojni ukrep dve okoli ušes, najbrž si še vedno za, pa da ženske rojevajo brez prestanka... do mene permanentna nosečnost... mesec dni po porodu pauza, naj ji bo, potem pa opiči jože novo dete... bravo

    • Avatar oven
      oven 14:57 04.oktober 2023.

      Nekatere pa se pomirijo s potovanjem, nakupovanjem, npr. v NY.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.