Avto
17392 ogledov

Preizkusili smo ilegalno napravo proti radarjem na cesti

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tomaz 10:38 21.julij 2018.

    Če se vsaj približno držiš omejitev, se nimaš kaj bati radarjev.....v več desetletjih vožnje, me je samo enkrat našel, pa še to sem bil sam kriv, k sem se zaklepetal in pozabil na omejitev...

    • Avatar AtaAufbiks
      AtaAufbiks 14:26 21.julij 2018.

      Omejitve hitrosti niso zaradi varnosti, butl, pač pa zaradi polnjenja državnega in občinskih proračunov!

  • Elizabeth_Skirving 08:51 21.julij 2018.

    Vsak mesec lahko vsakdo zasluži 25000-35000 evrov. Prejel sem zadnjega meseca 33625 evrov iz tega dela. To je enostavno in preprosto delo. Zdi se neverjetno, vendar ne boste odpustili sami, če ga ne boste preverili. Več o tem preberite tukaj... ...prikaži več ......➤➤➤➤➤➤ www.Earn91.Com

    • tomaz 10:36 21.julij 2018.

      v parih dneh si zamenjal že več kot 10 nickov in vedno nalagaš isti nateg in to vsakič iz drugega proxy IPja...ja kdo pa misliš da ti bo nasedel na to finto...

    • Avatar Darko Capek
      Darko Capek 13:34 21.julij 2018.

      navadan gnoj je ki smrdi na daleč

  • Avatar Leon
    Leon 08:18 21.julij 2018.

    Kdor ima denar za dirkaški avtomobil ima vgrajeno tudi motilno napravo in redko plačajo kazen . Največkrat plačajo tisti ,ki prekoračijo 5-10km/h ,tega pa nikoli ne objavijo v podatkih o kršilcih.

    • Avatar gujdek
      gujdek 16:01 27.julij 2018.

      Motiti ne smeš, lahko te pa (tvoja) naprava opozori. Zaenkrat še. Ko bodo prodali vso staro zalogo detektorjev pa bodo spremenili zakon. Od naših hijen je kaj takega vendar za pričakovati...

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 11:36 21.julij 2018.

    Vseh teh motilcev in detektorjev ne bomo potrebovali,ko se bodo policisti postavili na mestakjer je res nevarnost,da bi z tem preprečili nesreče!! Vendar je največ teh merilcev hitrosti skritih za raznimi objekti živimi mejami,da tako lahko poberejo čimveč denarja!! Vsi,ki ...prikaži več trdite,da vozite po predpisih ste lažnjivci!! Z avti sedanje dobe se prekorači 10 km na uro brez vsake objestnosti ali divjanja!!

    • Avatar gujdek
      gujdek 15:58 27.julij 2018.

      Avto itak zmore, samo mi smo pogosto preveč munjeni...

  • Avatar gujdek
    gujdek 15:57 27.julij 2018.

    Nabavil sem si detektor radarjev. Prej nikoli, sedaj pa sem že po 14 dnevih, odkar imam radar, plačal kazen. Zakaj? Počutil sem se varnega pred hijenami, a pred montažo v avto bi moral prebrati navodila in ga nastaviti. Tako pa ...prikaži več mi je čivkal pri vsaki drevi in sem se tega navadil.

  • supreme 23:06 21.julij 2018.

    Clanek prepisan iz avto revije avto klub

    • grega.prebil 08:38 22.julij 2018.

      Spoštovani. Članek je plod naše raziskave, narejen na terenu z merilniki, ki jih uporablja slovenska policija. Lep pozdrav, uredništvo.

  • smejka 08:38 21.julij 2018.

    Zdaj ste šli pa že malo predaleč.Promovirate izdelke, ki ne prinašajo nič dobrega.Neprimerna hitrost ubija(vam je interes pisati o žrtvah?).Kdor vozi po predpisih pa takih aparatur ne potrebuje.Sram vas je lahko!Le kako se počutimo/jo tisti, ki so nekoga izgubili prav zaradi težke noge?

    • andrej.leban 10:27 21.julij 2018.

      Morda pa ste v jezi, kako predaleč da smo šli glede pisanja o stvareh, ki za nakup zahtevajo max dve minuti iskanja z Googlom, spregledali nekatera skrita, a zelo pomembna sporočila našega testiranja. Recimo: res mislite, da so pri slovenski ...prikaži več policiji do danes vedeli, kako neučinkovite naprave imajo? Andrej Leban

    • smejka 11:46 21.julij 2018.

      Se strinjam...ampak "prime" se nas, na žalost, prej slabo kot dobro.Naj dodam, da moja kritika ni letela na vas osebno, niti na Žurnal, temveč medije na splošno.Pa tudi na vse nas.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 13:34 21.julij 2018.

    kupi si 15 let star avto, nihče ga noče, ha ha ha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.