Če bi v Sloveniji (tako kot v Nemčiji) obstajale dostojne obvozne poti, tj. da bi človek imel alternativno pot, ki je približno enako dolga), teh problemov ne bi bilo. Pojdite tisti, ki delate na infrastrukturi, na eno službeno potovanje v… ...prikaži več Nemčijo in se poučite, kako imajo tam. To bi bilo koristno.
Ne delajo vsi domačini v javni upravi, da bi poleti imeli 2 meseca dopusta. Večina jih dela tudi julija in avgusta. Pa, dela na prostem v tisti vročini tudi niso v duhu borbe levičarjev za delavske pravice. Ali pač imate… ...prikaži veče borbo le za izgovor, da levaki živite na njihov račun? Očitno je ples levakom pustil posledice-postali so še večji bedaki.
Če bi v Sloveniji (tako kot v Nemčiji) obstajale dostojne obvozne poti, tj. da bi človek imel alternativno pot, ki je približno enako dolga), teh problemov ne bi bilo. Pojdite tisti, ki delate na infrastrukturi, na eno službeno potovanje v… ...prikaži več Nemčijo in se poučite, kako imajo tam. To bi bilo koristno.
Jeseni bo pa mrzlo,in bodo nadaljevali spomladi,bo pa takrat prevroče,pa bodo nadaljevali jeseni,ker med turistično sezono se pa ne dela,prf
ma daj daj nehaj....na obali pa res nismo imeli že 100 let hude zime....sploh pravih zim ni,tako da ni panike
mate prav...zakaj bi v guzvi stal tujci/turisti, ko pa se lahko počaka do jeseni in se zajebava domačine!
Ne delajo vsi domačini v javni upravi, da bi poleti imeli 2 meseca dopusta. Večina jih dela tudi julija in avgusta. Pa, dela na prostem v tisti vročini tudi niso v duhu borbe levičarjev za delavske pravice. Ali pač imate… ...prikaži veče borbo le za izgovor, da levaki živite na njihov račun? Očitno je ples levakom pustil posledice-postali so še večji bedaki.
Aj ne kokodakaj neumnosti.
ti krogec izgubljeni ne kokodakaj in ne bluzi brez zveze.