Slovenija
10934 ogledov

Pretresljiva nesreča: Otrok padel s traktorja pod zadnje kolo

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 13:37 30.september 2024.

    Otroc na traktorju oz. delovnem stroju nimajo ki delat...pa ni vazno a je ta zadeva nova ali stara (stopnja varnosti)!! Ni ene Slovenske kmetije, kjer se ni poskodoval otrok...naj si bo padu s traktorja, ga zival pohodila,... pač ni je ...prikaži več da v obstoju kmetije do tega ni prslo....ampak mamo miljon enih izobrazevanj, pa varstvo pri delu p ani d ani...ampak s evedno povdarka na otrocih na kmetiji pa ne bu ne mu!!

  • Avatar Tone Murgelj
    bumbar11 15:44 30.september 2024.

    V okolici lahko vsak dan večkrat vidim, kako Butasti očetje ponosno prevažajo svoje otroke na traktorjih na mestih, na katera niti odrasli ne sodijo. Da o avtomobilih ne izgubljam besed. Bedaki na KUB!!!!

  • Ejsi_Disi 13:30 30.september 2024.

    Sem mislil, da ti samo bralno razumevanje nagaja. Ne, ti si totalno nepismen.

    • slavauk22 14:19 30.september 2024.

      poglej kaj si napisal pol drugim očitaj da so nepismeni bedak......nisem niti kapiral kaj si napisal sem moral večkrat prebrat da sem kapiral

  • slavauk22 12:47 30.september 2024.

    kako je lahko otrok padel pod traktorjem če je bil v kabini...........ne verjamem zahodnjim medjime propganda je to!

    • 4krogci 13:33 30.september 2024.

      ma vazno da ti verjames Kokainkotu in to je to!

    • slavauk22 14:15 30.september 2024.

      ti pa čelavu nacistu hitlerju......domobrance smo metali v jame tud tokrat jih bomo s tabo vred

    • SlavkoKrizman 15:27 30.september 2024.

      priseljenček...otrok je padel, ker so se vrata odprla...ne prvi in ne zadnji...ampak pa tvoje se nesreče ne zgodijo nikoli....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.