Šport /sport/zimski-sporti
14988 ogledov

Prevc pojasnil gesto, Damjan v skrbeh za Krafta: "Smili se mi."

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • porko2 12:21 02.januar 2018.

    To pa res. Samo flancanje in iz tega članka sploh ni razvidno kdo je osvojil katero mesto.

  • Žurnalček 14:37 02.januar 2018.

    Damjanu žal Krafta , najvećjega goljufa med vsemi skakalci ! J+Kraft sploh ne zna narediti telemarka ampak pristaja sonožno , nakar eno nogo potisne naprej in dobi 19!!!!!!! Jaz sem pa presrečen , da je izpadel iz Orla !

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:05 02.januar 2018.

    Men je vseen kdo zmaga samo,da ne bo kdo od Merklnov,ker so navadne pizde,saj se vse okol njih prilagaja samo njim in goljufajo samo,če lahko!

  • Borut_Bavarski 10:21 02.januar 2018.

    Pa dobro, a vi nikoli ne preberete članka, preden ga objavite? Razumem, da nimate denarja za lektoriranje, ampak za novinarje bi moralo veljati, da so pismeni, ker je to nujno za opravljanje tega poklica oz. obrti. Da že prvi stavek ...prikaži več takole kiksnete. Jejhata

    • LEDENA8 10:55 02.januar 2018.

      Mogla.....morala.Te razumem,ampak je citat.Torej se Prevc ni pravilno izrazil,ampak daj no,decko se pa res ne bo ukvarjal s tem,ce je slovnicno povedal pravilno ali ne.Glavno,da bodo dobro leteli;)))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.