Slovenija
110 ogledov

Preverjajo tiste, ki jih imajo, tistih brez pa sploh ne

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:46 10.junij 2017.

    Energetske izkaznice so podobno kot nalepke za opravljeni tehnični so natega ljudstva.

  • vzev 10:10 10.junij 2017.

    Nemunost, da ni večje. Koga pa sploh zanimajo te izkaznice. En list, ki ga tako nihče ne bo pogledal. Samo, da državljani zapravljajo dodaten denar.

  • cogocogo 13:27 10.junij 2017.

    saj ,,to je se eno legalizirano ropanje drzavljanov ,,naprimer kupujem nepremicnino in se mi dobesedno hehbe za ta pildek,,,kupujem z svojim denarjem in ze tu je ogomno cudnih davkov ,,ta izkaznica pa mi ne pomeni popolnoma nic in mi ne ...prikaži veča nic in mi ne pomaga pri mrazu ali vrocini ,,sramota kaj se pokvarjena politika zmisli ,,,vedno bolj jih sovrazim res zelim jim da jih doseze bes drzavljanov in jih kaznuje na ulici ,,vsak drzavljan ima pravico da vrze svoj kamen

  • cogocogo 13:24 10.junij 2017.

    te energetske izkaznice so namejene ropanji drzavljanov ce bi bil najemodajalec me prav nic ne briga ta izkaznica pac pa cena najema ,,kdor pa kupuje nepremicnino tudi pogleda ne to izkaznico ,,tu je prav ocino da drzava ropa drzavljane kjer ...prikaži večdrzavljane kjer le more ce je to res vse zraslo na evropskih tlej pa se poserjem na tako evropo ,,zakaj se ti tako trudijo z tako birokracijo ,,,zato ker od ropanja drzavljanov nekateri izredno zasluzijo ,,,zaradi te izkaznice me ne bo nic bolj zeblo ali grelo bo pa to pogrelo te ki od tega ropanja zivijo v neverjetnem izobilju ,,,res se mi gabi vsa ta birokracije ki je podn clovestva ni dovolj grde besede za njihove zlocine ,,

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.