Slovenija
17 ogledov

Pri 1.000 evrih plače 100 evrov za državo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Oxxo 14:36 19.julij 2013.

    Še malo pa bomo na 1000 neto obdavčeni s 1000 eur davka.

  • Kranjica 15:13 19.julij 2013.

    A to, da se pokojnine ne usklajujejo z inflacijo, je pa v redu? Štrukelj in Posedi pa se ne bosta odrekla privilegijev za svoje, tudi če bankrotiramo!

  • Veteran 19:17 19.julij 2013.

    Štrukelj ti si drekač!

  • HansAndersen 21:54 19.julij 2013.

    saj ne da bi zagovarjal Janšo al pa kaj, ker so vsi isti.... ampak me pa res zanima, kje so pa zdaj protestniki...se nebo noben zbuno? očitno je že prav tako stanje kot je

  • brencl 20:27 19.julij 2013.

    Tako je pač, če imamo za ministra tretjerazrednega bančnika, ki je po stari bančni navadi navajen kovati zaslužek zgolj z odiranjem komintentov!

  • franke 20:45 19.julij 2013.

    PA KAJ STE VSI ZNORELI Z VLADARICO ALENKO VRED. BANDA

  • Darko 20:53 19.julij 2013.

    med in mleko odkar je malomarna premierka na stolu, ki mu ni dorasla

  • Šemefuky 22:51 19.julij 2013.

    Pa zakaj raje jurja ne vzamejo in nam sto eur za kavico pustijo? Meni bi se stvari zelo poenostavile.

  • zztop 20:18 19.julij 2013.

    Se strinjam s tabo, tale tajkunček se ni oglasil, od takrat, ko so tile njegovi PS-ovci na vladi. Je miren kot ovčka. No, sebi so si povečal izplačila v različnih svetih in nadzornih komisijah itd. Sram jih ni niti malo!! ...prikaži več Zanimivo je tud to, da, učitelji in ostali javnimi uslužbenci so lih tak mirni, čeprav jim trgajo plače. Kdaj bodo zopet skočil v luft? Čakajo na Janeza? Verjetn :)), se mi smilite.

  • mr.big 23:27 19.julij 2013.

    Hans, niti en človek ni enak z drugim - niti eden !! Potem lahko rečem da si ti enak recimo enak Balkanskemu bojevniku !!!kar se pa tiče JJ - se še spomniš stavka - Dragi državljani primitie se za ...prikaži več denarnice !!! Pa še kako drži !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.