Slovenija
2896 ogledov

Pri nas 36 ljudi cepili le s fiziološko raztopino

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:34 18.januar 2022.

    Ne pozabite kako so se cepili zdravniki in VIP-ovce .

    • h4ck3r 09:45 18.januar 2022.

      Dokazi? Uradni viri? Ali samo prepričanje ob debati v sosednji gostilni, z veleumi človeštva?

    • Avatar Leon
      Leon 09:51 18.januar 2022.

      Slepemu ne moreš pokazati .

    • h4ck3r 10:32 18.januar 2022.

      Lahko pa mu predvajaš uradni vir, saj če ne vidi pa mogoče sliši. ;-) V vsakem primeru, z napadom se je najlažje braniti. Dobro poznan način ljudi, ki trdijo nekaj kar ne morejo dokazati. Pač rečeš "Kaj ti bom razlagal, ...prikaži več saj ne razumeš ali pa nočeš"...za konstruktivno debato pač potrebuješ kakšno utemeljitev recimo vir ali dokaz, drugače pač gre le za brezpredmetno debato na nivoju gostilniških po 3,4,... pivih.

    • Avatar Leon
      Leon 13:16 18.januar 2022.

      Zaslepljenemu ne moreš razložiti !

    • h4ck3r 13:38 18.januar 2022.

      Hvala Leon za potrditev. :-) Preberi si razlago "Ad hominem" in ugotovi v katero klasifikacijo spadaš.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:47 18.januar 2022.

    Pomotoma so uporabili viale namenjene zdravnikom in vplivnežem, ki se cepijo pred kamerami...

  • rd2dmk2 09:35 18.januar 2022.

    hahahaha.. cepivo se redči z fiziološkoško raztopino.. pri enih 1:10 pri drugih pa 10:0... mogoče.. sam ko sem pred meseci to omenil, pa udri po siromaku, kaj ti veš.. no zdej vemo vsi.. kaj se lahko zgodi..

    • h4ck3r 09:44 18.januar 2022.

      hahahha...saj to je javnosti znan podatek že od začetka da se cepivo redči, če bi se cepil, bi videl kako to poteka, saj če ni gneče le tega zmešajo pred teboj. :-) Je pa farmaciji vse točno predpisano v kakšnih ...prikaži več razmerjih se to meša in ni nekaj, kar bi se delalo čez palec, tako kot pri kuhi golaža. ;-)

    • rd2dmk2 09:51 18.januar 2022.

      h4 če ga mešajo pred teboj, potem ti osebki bi lahko takoj se malo vprašali,, kakšen "golaž" je pa to. je pa to pač tako.. nekoč se to NI delalo, tako kot se otroki NI cepilo z napačnim cepivom ampak ...prikaži večk se je samo v excel tabele napačno vpisovalo, kajne.. ja no in saj veš h4 iz inekcije je treba iztisnit zrak, pa gre zraven poleg zraka še kakšna kapljica, pri enih gre pa nekaj druzga ven. pa ne me učit dajanja inekcije.. nisem sam ene dal, smo imeli v družini osebo, ki jih je rabila ohoho.

    • h4ck3r 10:29 18.januar 2022.

      Kaj? Prebral 3x pa ne uspem izluščiti kaj si želel povedati. Jaz sem imel srečo, da je zdravnica zmešala pred menoj, tako da sem lahko videl celoten postopek. Glede injekcij...hja ene se dajejo tako druge drugače. Npr. tiste po operaciji ...prikaži več proti strdkom, se ne iztiska nič, pikneš, stisneš in je to to. Tako da ne posploševat zadev. Kaj pa prihaja ven, pa še vedno ne razumem kaj želiš povedati.

    • Ender3 12:58 18.januar 2022.

      h4ck3r 👎v bodoče si prej preberi navodila proizvajalca, če želiš vedeti resnico, kako postopati s cepivi. Malo verjetno je, da se izvajalci tega držijo.. https://advokatmirnesajanovic.com/wp-content/uploads/2021/12/Odgovor_VijeceMinistara.pdf

    • h4ck3r 13:32 18.januar 2022.

      Ender ne razumem kaj želiš povedati? Saj ta dokumentacija iz povezave samo potrjuje moje predhodne navedbe. Vidim pa da dvomiš v celotno zdravstvo, ko omenjaš izvajalca, tako da upam, da v prihodnje ne hodiš v te ustanove in prepustiš mesto ...prikaži več nekomu drugemu, ki oskrbo potrebuje. ;-)

    • Ender3 15:15 18.januar 2022.

      h4ck3r,dokument je treba prebrati, potem lahko komentirava.S tem dokumentov so se v BIH obranili diskriminacije s kovid potrdilom.Ena redkih držav, katerih državljanom so predočili izjave in zahteve proizvajalcev pri izvajanju cepljenja.Ob tem kakršnekoli pomisleki in skepsa postane odveč. Svojo delovno ...prikaži več dobo sem pustil v zdravstvu in za to, ne rabim aktivista za nasvete in navedbe brez argumentov. Verjetno pa sem mnogo bolj kompetenten, da izražam dvome o javnem zdravstvu v tej krizni situaciji.

    • h4ck3r 15:43 18.januar 2022.

      Ender ne nabijaj...glede na tvoje pretekle komentarje nimaš niti dneva delovne dobe v zdravtsvu, če pa že si pa verjetno eden tistih zaradi katerih, bi lahko preostali začeli dvomiti o usposobljenosti.

    • rd2dmk2 18:08 18.januar 2022.

      h4 pa mogoče takole.. pred letom, ko so prva cepiva prišla ,je bila velika tajnost, kolk je cena le teh. pa je en uradnik iz EU "pomotoma" poslal v javnost te tako tajne podatke. da so cepili z fiziološko raztopino ...prikaži več so že dolgo nazaj priznali v nemčiji. in sedaj tole pri nas.. meni nekako pride na misel tole. so pripravili posebne brizge za posebne naročnike in potem je prišel en , Mr Bean in bleknil , kaj pa tele doze tuki delajo in.. in so morali priznat napako.

  • Friderik1950 11:24 18.januar 2022.

    Se je vse še dobro končalo. Sicer pa sem pred meseci doma noro govoril, da se lahko zgodi, da po 'pomoti' na flaške od Astre nalimajo nalepke od kakega drugega cepiva. V Sloveniji je pač vsakovrsten dvom vedno močno prisoten, ...prikaži več zaradi izjemno, izjemno nizkega zaupanja v ljudi. Zato pa tako slaba precepljenost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.