Slovenija /slovenija/crna-kronika
2726 ogledov

Pri nas: silili na dvatisočaka, pes ni zmogel

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Enzgg4 01:02 26.avgust 2024.

    Pred leti se mi je pri zimskem vzponu na Kamnisko sedlo zgodila hecna prigoda. Štartal sem še v temi in že takoj na začetku za seboj zaslišim glasno sopenje. Živ sem se usral, nakar mimo mene priteče nemški ovčar. Z ...prikaži več olajšanjem sem ga ogovoril in ocitno sem mu bil simpatičen, ker se mi je kar pridružil. Ni sicer šel čisto ob meni, malo je letal sem in tja, ampak nikoli ni bil prav daleč. In tako sem nadaljeval vzpon, on pa tudi. Nekje v visini Jermance je sicer nekam poniknil in sem že mislil,...

    • Enzgg4 01:09 26.avgust 2024.

      .. da je šel po svoje, vendar se mi je kmalu spet pridružil. In tako sva šla vse do sedla, skoraj do roba. Malo sem se bal, da ne bi sel preblizu roba, ker bi se mu lahko vdrl napihan ...prikaži več sneg in bi zgrmel v prepad. Malo sva se pofotkala za spomin in sla dol do koce, kjer sva si razdelila sendvic. Jaz sem se se malo odpočil, kolega pa je še malo žical okoli tistih par planincev, ki so še bili gor. Ko je bil čas za odhod, sem ga poklical in se je ubogljivo odzval, vendar je kmalu sel po svoje in ga..

    • Enzgg4 01:14 26.avgust 2024.

      .. do konca poti potem nisem več videl. Malo me je skrbelo, če je bilo z njim vse ok, zato sem nekako izbrskal kontakt ene od hiš ob vznožju in jih pobaral ce je pes njihov. In je res bil. ...prikaži več Ženska je rekla, da se večkrat takole pridruži planincem, ampak da do vrha pa se nikoli ni šel ter da je prišel domov čisto zmahan in je 2 dni spal. Še imam njegovo fotko za spomin.

    • Enzgg4 01:16 26.avgust 2024.

      Mi pa ni jasno, kako so tile Francozi vlekli psa na Skuto, ker je tam nekaj plezarije. Razen če so šli po kakšni poti, kjer se samo hodi. Jaz take ne poznam.

  • ivo5 22:47 25.avgust 2024.

    Drugič naj še staro mamo s seboj v steno vzame. Teliček od gornika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.