Pod streho /pod-streho/nepremicnine
26488 ogledov

Primerjava stanovanjskih kreditov: Razlike tudi nekaj tisoč evrov

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • silf 08:58 22.september 2019.

    Napaka v članku. BKS nima 6 mesečni EURIBOR, temveč ZAOKROŽENI EURIBOR na 1/8 procenta. To pomeni za DO 0.125% večji pribitek kot pri drugih bankah. Pri primerljivih ponudbah vsekakor potrebno upoštevati.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 10:13 28.maj 2019.

    delavska placa je 700 evrov bedaki

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:19 28.maj 2019.

    Edini pravi kredit je na fiksni obrok, vse ostalo je zavajanje, euribor bo šel prej ali slej gor, ker nižje že ne more. Ampak tudi pri fiksnih obrokih imajo banke skriti tekst , ko njim ne gre, razliko plača zapufanc. ...prikaži več So pa trenutno fiksni krediti v višavah

    • Avatar jezeran
      jezeran 19:20 28.maj 2019.

      U glavnem cel članek celo zavajanje iz strani bank (najbrž plačan članek iz strani bank za zavajanje potrošnikov)

  • doriak 13:13 19.avgust 2022.

    Pozdravljeni, ponudba posojila med resnimi in poštenimi posamezniki v 72 urah. Za vse vaše finančne težave sem vam še naprej pripravljen pomagati. moj kredit je odprt za posameznike in podjetja, ki so sposobni spoštovati pravico do financiranja in pogodbo, ki ...prikaži več jo bomo morali podpisati. kontaktirajte me po e-pošti: pecniksuzana0@gmail.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.