Slovenija
147 ogledov

Prispevek po monaško

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Proud-to-be-SG 09:57 18.september 2011.

    Ja, pozabili so enico...prava cena je 13.890EUR

  • principiumnovum 11:10 18.september 2011.

    Gulazn eldeesarska! Ni čudno, da postavljajo tako visoke prispevke, če imajo pa eldeesarski gradonaćelniki in njihovi družinski člani na direktroskih mestih plače po 10.000 EUR na mesec. Te gulazni eldeesarske se moramo znebiti čim prej, drugače bomo res počasi jedli ...prikaži več samo še suho travo.

  • Proud-to-be-SG 09:15 18.september 2011.

    Kako sem vesel da smo znova omenjeni. Slovenj Gradec se redno pojavlja na lestvicah kot so "Najvišji prispevek", "Najdaržje komunalne storitve", "Najvišja plače direktorjev komunale, zdravstvenega doma,...", itd. Ni kaj, grandnja pločnikov in krožišč je drag špas...(gradijo zmeraj županovi najboljši ...prikaži več prijateljčki)...Glede prispevka - v čem se SG loči od ostalih treh finalistov? Vsa tri mesta imajo avtocestno povezavo, no mi pa dihamo svež zrak sredi "božjih rož"...

  • TOMAZZZ 09:46 18.september 2011.

    Vaši izračuni za SG so POPOLNOMA napačni. Prejšnji teden sem bil na občini in se pozanimal za ceno svoje parcele s 1050 m2. Komunalni prispekev znaša 14.800,00 eur. POZOR na parceli še ni kanalizacije tako da se to ne upošteva ...prikaži veča pri izračunu, kar pri ostalih navedenih parcelah verjetno je. Torej je Sg še dražji potem takem. !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.