Slovenija
2636 ogledov

Kadrovanje Janševe vlade. Ogromen skok premeščanj v službe za nedoločen čas.

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 16:56 25.avgust 2022.

    Kalimero je poskrbel za svoje ritoliznike.

    • lojs 20:46 25.avgust 2022.

      vsak za svoje, vsaka oblast nastavi svoje ... pri nas smo s temi vezami prišli že tako daleč, da je že težko priti do ene navadne službice, v kolikor ne poznaš pravega, pa čeprav kadra manjka, raje ne zaposlijo, če ...prikaži več ni naš "ritoliznik" ... no malo me pohvali v svojem stilu, ti umetnik

  • Ender3 18:05 25.avgust 2022.

    Prejšnja, koruzna vlada je, brutalno kadrovala in se na koncu v predvolilnih soočenjih še hvalila kakšno nizko prezposelnost je dosegla. Nihče do sedaj pa ni specificiral kje, so nanozaposleni dobili službe.

  • Gartner54 08:01 26.avgust 2022.

    Odpustit vso janšistično golazen in jih poslati na Trstenjakovo, da se klanjajo njihovemu plešastemu Gargamelu.

  • Avatar Leon
    Leon 07:29 27.avgust 2022.

    Premestitve so samo vrh ledene gore ! Janševa pomoč RKC nezakonita? Vlada Janeza Janše je tik pred iztekom mandata verskim skupnostim in zlasti Katoliški cerkvi na Slovenskem podelila izdatno darilo v obliki 100-odstotnega kritja prispevkov za socialno varnost, pri tem ...prikaži večem pa spregledala vsa opozorila vladne zakonodajne službe, da pomoč ni v skladu z zakonom o verski svobodi in najbrž tudi ne z ustavo. Po naših informacijah namerava nova vlada uredbo odpraviti.

  • Janez Mušič 06:06 26.avgust 2022.

    Še ena Žurnalova blesarija. Laž na laž ali pa resnično nimajo normalnih novinarjev in članke piše mimoidoči. Žurnal, zaradi takih laži vas ljudje uporabljajo, saj večina njih za rito usrano brisat. HA, HA, HA, HA

  • bljitva 19:17 25.avgust 2022.

    nič posebnega...

  • lojs 19:19 25.avgust 2022.

    in o tem se govori po 3 mesecih, se pravi 100 dni rabijo, da ta podatek objavijo in sploh ne vem kaj sploh hočejo oz. kaj bodo storili s tem kadrom ... nobena vlada do sedaj ni začela na samem ...prikaži več začetku s tako brutalnim kadrovanjem , kar je verjetno že pozabljeno ... tako kot so pozabljene obljube o nagradi gasilcem, ki je tudi boscarol ne more izplačat, ker mu sploh ne izdajo tega podatka, sicer pa rtv pripravlja dobrodelno akcijo, namesto vlade ... res lepa natega

    • Ender3 22:16 25.avgust 2022.

      lojs👎, ponavljanje tvojih papaj komentarjev nihče ne spremlja. Toliko težiš s tem nadomestilom gasilcem, da se bojim, da si njihov uradni zastopnik. Govoriš in pridigaš na forumu kot mesija, čudi pa me, da ne najdeš čas komentirati kakšen športni in ...prikaži več drug prispevek. Tudi tam se lahko pokritizira vladne odločitve, da dajejo miljon€ iz proračuna za športni dogodek. To je veliko več kot tistih 5000, ki jih še vedno iščeš.

  • bljitva 19:18 25.avgust 2022.

    golobarji spet preusmerjajo pozornost od resnih stvari...

    • Cccc 19:29 25.avgust 2022.

      Soljatar, umiri se

    • Ender3 20:36 25.avgust 2022.

      bljitva preusmerjanje in manipulacija sploh ni vrlina te vlade, ampak samo in zgolj samo Janševe...

  • lojs 17:22 25.avgust 2022.

    odkod podatek, da je v državni upravi zaposlenih samo 30.000 ljudi? malo si poglejte koliko je zavodov, raznih inštitutov, agencij, centrov, množica društev ... no pa začnemo samo z ministrsvi, potem pa naprej, kdo financira nevladnike (določene), humanitarne org. ... ...prikaži več vse kar plačuje proračun je javna uprava, potem so pa samo še občinske firme in na koncu ... privat sektor ... mislim, da vsak sam zna priti do pravih podatkov

    • dani5 18:03 25.avgust 2022.

      Lojs ne ločiš državne uprave od celotnega javnega sektorja. Ko bi še javni sektor pregledali , bi se vedelo kako je golazen od JJ kadrovala.

    • lojs 18:18 25.avgust 2022.

      ah že spet smo tam ... jj je naredil toliko škode kot je komunajzerji niso v 100 letih ... upam, da kdo to potrdi, pod pogojem da potrdi tudi to, da oblast na naših tleh ni nikoli ničesar nacionalizirala ali ...prikaži več po domače "ukradla" lastnikom premoženje ... javni sektor in državna uprava , ja to se pa strinjam, res je ogromna razlika , maš prav

    • dani5 18:40 25.avgust 2022.

      Lojs Bodimo nevtralni do vseh oblasti in pritiskajmo na vse možne vzvode, da se prepreči korupcija in gre denar v prave roke. Zaenkrat je to misija nemogoče.

    • lojs 18:49 25.avgust 2022.

      mi naj pritiskamo? kako? ... mi navadni slovenčki smo čiste sirotinje kar se tega tiče ... imamo policijo, tožilstvo in sodstvo, vse podkupljeno ... oblast, ne vem katera, si je izmislila KPK, ne vem, naj oni dajo kaj od sebe, ...prikaži več al pa naj ustanovijo še eno komisijo ... birokrati nadzirajo birokrate in nam lažejo ... in potem naj mi kaj spemenimo, kdo bi vedel kaj

    • dani5 19:16 25.avgust 2022.

      Lojs maš prav, ko se treba cepit so bili vsi v vrsti. Ovčke morajo začet uporabljati pamet. Več nas bolj bomo močni.

    • lojs 19:31 25.avgust 2022.

      cepil sem se iz praktičnih razlogov in ne zaradi prepričanja , da bi mi to koristilo ... nekateri imamo pač različne opravke in takrat je bil to pogoj al pa konstantno testiranje ... enostvno nisem pristal na to, da mi ...prikaži več skoraj vsak dan tlačijo palčko v nos ... le kako bi se lahko uprl, ne da bi kazen plačal ... pa ovčka gor al dol

    • dani5 20:00 25.avgust 2022.

      lojs hvala za odgovor

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.