Avto
38421 ogledov

Prodajo rabljenih avtov pri nas bodo obrnili na glavo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alojzr 09:43 13.marec 2018.

    V Sloveniji bi vsi imeli "mamo-aplikacijo" startape in bitkonje. Samo delal ne bi nihče. Zna si pa vsak naredit reklamni pano in poskrbet za reklamo.

  • Hi5 08:38 13.marec 2018.

    Otroci startupov. Kr neki. Pa te nadobudne smrkavce vsak štajerski švercer, tam s podbočja Boča in s končano osnovno šolo tako scat pelje, da se kar kadi. Res kr neke ideje.

  • Pepe007 08:14 13.marec 2018.

    Stran vržen denar. Vozilo je lahko bilo ocenjeno prejšnji teden, vmes totalka, popravljeno in se danes spet prodaja. Ali po oceni odstranijo določene komponente. Se je kupcem tudi v Nemčiji pri nakupu rabljenega tovornega vozila zgodilo, da so med ogledom ...prikaži več in izvršitvijo pogodbe menjali pnevmatike. Kaj šele pri nas.

  • stane_11 20:58 13.marec 2018.

    Meni se zdi pa to super zadeva, podpiram. Že samo to da prodajalec naredi oceno svojega avta mi kot kupcu pove veliko o njegovi integriteti. Naj se tako kot povsod ločijo dobri in slabi...

  • most 21:00 13.marec 2018.

    Težko nalogo so si zadali, ampak če bodo dobro delali, morda lahko pomagajo, da bo manj slabe volje pri nakupu rabljenih avtov!

  • francl12 17:37 13.marec 2018.

    le na kratko povzame....ekipa idiotov se gre ocenjevanja rabljenih vozil. Kjer je Ročnikova reklama zraven je velika polomija! ...skratka skupina idiotov, ki jim bodo kupci nasedli!

  • tralala 19:42 13.marec 2018.

    Neverjeten optimizem komentatorjev! Bravo!

  • McClain 07:29 14.marec 2018.

    v Ameriki je zgodovina avtov znana ze od okrog 1980 dalje, obstojajo car inspection, nezavezljivo sicer, a zelo verodostojno. PLačal 300 evrov za to, dobil kompletno poročilo in 125 lik, ne takih na 5 metrov ko še luknje v plehu ...prikaži več ne vidiš, ampak detaljnih, stvari ki so najslabše. VSE je držalo kasneje v resnici, trgovec pa vewsel ko sem mu to poslal, ker s tem še sam bolj ve za kaj gre. Drug svet!!

  • Avatar cvekalo
    cvekalo 20:36 13.marec 2018.

    Tudi jaz lahko izdam primeren certifikat. Odvisno kdo plača. Prodajalec ali kupec.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.