Slovenija
24 ogledov

"Prostor na kliniki je bil"

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mrcina 10:19 09.april 2015.

    Nič čudnega....tudi sama sem to doživela nedogo nazaj. Čakala sem od 9:30 do 19h..preden sem prišla v ordinacijo.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:08 09.april 2015.

    Predstavljaj si pol ure v trgovini? Jz sm 7 ur preživel na urgenci zarad poškodbe nožnega prsta od 3h ko sem čakal na sprejem pa do 10h, ob 11h sm pršu domov. Vse skupaj 8 ur+ . In vem kako ...prikaži več je to če morš čakat ampak jz sam pravm da so mogoče starši narobe razumel. Čeprav nevem kak točn je to potekal pač. V nobenem primeru pa ne pravim da je 7 ur razumljivo al pa normalno. Ker ni.

  • arhivsko 21:15 08.april 2015.

    In zdaj je vse OK, če so čakali LE sedem ur??? Kako bi jih nabrcal nekam ... Če si bolan, je vsaka minuta muka, sploh za malega otroka.

  • dragec 21:18 08.april 2015.

    Zajebancija

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 22:53 08.april 2015.

    "Da za deklico ni prostora, so mami rekli dvakrat". Če je to res potem je bil problem na njeni strani da ni razumela da ne bojo hospitaliziral deklice.

  • mph 00:21 09.april 2015.

    Kot sem jaz razumel, ni bilo na pediatrični, so pa ji izrecno rekli, da jo bodo lahko na infekcijskih kliniki. Res pa je, točno, kako je potekalo, ne vemo. Osebno imam mešane izkušnje z urgencami, od zelo dobrih, do zelo slabih.

  • Papaja Popi 07:07 09.april 2015.

    In bedaki doktorski sedaj pravijo, da je čakala samo 7 urPotem pa bodo še štrajkali

  • moder 08:24 09.april 2015.

    Kaj pa ste sploh pričakovali od človeka kakeršen je ta Kenda???

  • kapibara 11:16 09.april 2015.

    Pred leti na Derma, prišel z enoletno hčerko, so me vsi kolegialno naprej spustili, s pomočjo zdravnika..POHVALNO VSEM..

  • lv 07:44 09.april 2015.

    Ti jaz sem imel v pediatrični zelo negativne izkušnje, zelo podobne tem v tem članku, ki je potem še eskaliralo. Tam je vse skupaj pod kritiko. Bi pa bilo krivično, če bi posplošil na vse. Na infekcijski naprimer, ...prikaži več je sprejem in odnos osebja popolnoma nasproten od pediatrične. So prijazni, razumejo težave staršev, ne delujejo naveličano, nimaš občutka, da se imajo za nekaj več. Res vse pohvale na infekcijsko.

  • mph 21:37 08.april 2015.

    Ah, če pa je res vsa pokakana čakala "samo" sedem ur, potem pa ni panike. Mislim ... bolje, da bi bili diplomatsko tiho. Me zanima, če bi ti zdravniki radi ZDRAVI čakali nekje po 7 ur brezveze. Noro. Sicer verjamem, ...prikaži več če bi prostor bil (če ga ni ga pač ni, pred davnimi leti nas je par ležalo kar na hodniku, ker je bilo vse polno), da bi jo verjetno pravočasno hospitalizirali, ampak očitno je nekje organizacija in komunikacija zelo zelo šepala, da so se 7 ur dogovarjali.

  • krtina 04:20 09.april 2015.

    Narobe si razumel. Bilo je na pediatrični. In deklica je očitno čakala najmanj 7 ur. Kar je za starša z bolnim otrokom... No predstavljaj si da stojiš v trgovini v vrsti pol ure. Na infekcijsko pa dajo take otroke ...prikaži več pogosto, kadar ni dovolj prostora ali pa obstaja nevarnost okužb - zanje ali za druge otroke. To, da so ji rekli, da bo hospitalizirana pa skoraj zagotovo drži. Verjetno je malo staršev, ki bi si želeli, da otrok ostane v bolnici, ampak bi ga hoteli vzeti domov. g. Kenda pa bi lahko posredoval tisti dan na licu mesta, pa ni. Sedaj je, samo zaradi pritiska javnosti. Pika.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.