Slovenija
13 ogledov

Proti čistkam

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • soncnica 10:41 16.januar 2012.

    Kako si lepo JJ opisou :)

  • Dongjang 10:32 16.januar 2012.

    Bolš bt fašo kot lopov, prevarant, kupovalec diplom, matur, utajevalec davkov, lažnivc.... Važn da se dobr smeška - še vsak trgovc te je nategnu do zdej

  • tralala 16:52 16.januar 2012.

    Trgovec s smrtjo me ni. Njega sem prebral že 15 let nazaj.

  • PIKO5 17:31 19.januar 2012.

    Pride nov gospodar in če s hapcem ni zadovolen ali , da hlapec dela proti njemu ga je porebno zamenjat in to čimprej:)

  • mirko 09:23 16.januar 2012.

    Pogoj, da se ne sme dogajat kadrovska čistka je popolnoma neumna in nerealna. To je isto kot, da bi postavil direktorja v firmo, ki jo je potrebno sanirat in mu s pogodbo prepovedal, da glede kadrovskih zadev ne sme biti ...prikaži veči nobenih sprememb. Kateri butec, bi sprejel takšne pogoje za sanacijo podjetja ?!!! To je misija nemogočega. Ravno tako za Janšo. Če državni uradniki do sedaj niso delali bolje in več, tudi pod novim vodstvom ne bo drugače. Potrebno jih je odstranit, ampak samo tiste, ki nimajo zaupanja in ne dosegajo pričakovanj delovnih rezultatov novih nadrejenih. Amen !!!

  • marinic.nada 11:59 16.januar 2012.

    Tvoj kriminalec Jankovič pa vseeno ne bo nikoli mandatar!!!!

  • tralala 08:38 16.januar 2012.

    Ne blamirajte nas. Vse to je predstava za volilce. Ti, Virant, boš Gologlavemu Merjascu postavljal pogoje? Če ne razume GLASU ljudstva, ki mi na volitvah rekel NE, tudi tebe ne bo poslušal in pustil, da mu pogojuješ. A misliš, ...prikaži več, da smo res tako naivni? Igranje 'kompromisov'.

  • Stolp 07:58 16.januar 2012.

    Mnja, se vidi da je stara slika, ker Virant še nosi rumeno kravato!

  • tralala 08:32 16.januar 2012.

    ...oz. ma fašo malo več las.

  • Dongjang 10:30 16.januar 2012.

    Izgleda da se rdeča zver zvija v zadnjih vzdihljajih

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.