Slovenija
8931 ogledov

Okuženi maturanti: Prst uperjen v Mondial, tako odgovarjajo

Komentarjev 53
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar MS
    MS 16:00 23.avgust 2021.

    Krek pričakuje odgovornost od teh agencij, da razumejo situacijo in da je dodatno ne poslabšujejo." Epidemiologi pa so od agencije šele včeraj dobili sezname vseh potnikov na Krf. V petek so na agenciji rekli, da se nimajo časa ukvarjati s ...prikaži več s tem. ====> PA KDO JE TU NOR? ==> Krek zgolj pričakuje , agencije nimajo časa posredovati podatke potencialno okuženih!

    • ivo5 16:14 23.avgust 2021.

      Sankcije, če nimajo časa za poročanje.

    • vzev 16:25 23.avgust 2021.

      Zakaj pa je agencija sploh dolžna deliti okoli osebne podatke?

    • rd2dmk2 16:35 23.avgust 2021.

      prvič.. vsi necepljeni se moramo na 2 dni testirat. juhu .. potem pa prid 600 ljudi na mejo in juhu .. agenciji zapret. dvakrat isto. , direktorja in lastnika pred sodišče. PA DIJAKE STE DAL PRED SODNIKA ZAKAJ ŽE ? ...prikaži več in ja pišem z veliko.. da boste videl in slišal. in dost je tega sranja NIJZ , in ostali na oblasti.. nehite pisat neke ukrepe in zajbavat državo. tuki imate en primer, pa ga uredite kot je treba.

    • Avatar MS
      MS 17:53 23.avgust 2021.

      vzev, agencija je zaradi svojih ozkih interesov posredno preko maturantov uvozila nove okužbe v Slovenijo! Najmanj kar bi lahko naredila je to da zmanjša nevarnost širjenja okužb s posredovanjem podatkov! V urejenih državah je taka neodgovornost in s takim posledicam sankcionirana!

    • Mehtilda 18:05 23.avgust 2021.

      Kaj vam ni jasno, tudi dijaki so se testirali. Tja grede, nazaj grede, velika večina še tretjič v Sloveniji za vsak slučaj, med sabo so se ekspresno hitro obveščali o pozitivnih izzidih, tako da so ostajali doma, še preden se ...prikaži več je Krek uspel zbuditi. Okužili so se pa med sabo, ker sta 2 šla že pozitivna dol, ker se jima pač ni bilo treba testirati ( P in C), ampak tega seveda noben ne omeni

    • marko345 18:06 23.avgust 2021.

      Vsi bi morali v izolacijo in to v npr nek hotel, varovan, da nebi kdo ven hodil, pa plačat namestitev in vse storitve. Tako pa v to sem prepričan morda jih je 1% v izolaciji ostali pa okožujejo ker jim ni nič mar.

    • vzev 18:08 23.avgust 2021.

      MS, kaj pa je agencija naredila narobe? Upoštevala je navodila, ki jih je dala ta vlada. Potovanja so dovoljenja in ve se kakšni so pogoji za vstop. In te pogoje so tudi upoštevali.

    • Avatar MS
      MS 18:35 23.avgust 2021.

      Vzev, deloma imaš prav! Vlada je res tista ki dovoljuje potovanja tudi v rdeče države in s tem posredno širi okužbe! Krivda agencije je pa da se obnaša pišmeuhovsko in ne da spiska potencialno okuženih! Veliki del krivde nosijo tudi ...prikaži več starši ki kljub očitni nevarnosti pustijo svoj naraščaj v rdeče nevarno področje!

    • vzev 18:55 23.avgust 2021.

      Kot sem že napisal? Od kje ima agencija sploh pravico deliti okoli osebne podatke? Še policija potrebuje pred preiskavo sodno odredbo, da lahko preiskavo izvede. NIJZ, bi pa kar tako lahko zahteval podatke.

    • Mehtilda 19:08 23.avgust 2021.

      Marko, a maš ti enega od teh dijakov doma al jaz? Ne podcenjuj jih, so za take reči bolj odgovorni od ta starih. Šli so sami na testiranje in v karantene, se med sabo obveščali o pozitivnih rezultatih, še preden ...prikaži več je NIJZ sploh kaj izvedel, se pravi takoj ko so prišli domov

    • dani5 19:57 23.avgust 2021.

      Uvoz in izvoz bo treba uskladiti. Ne moreš samo uvažati, treba tudi izvoziti.

    • rd2dmk2 22:51 23.avgust 2021.

      mehtilda, napisala si da sta šla 2 pozitivna, ker se nista testirala. curc pa taka odgovornost. sta morala kaj plačat za teste ? nič. in kje imata oziroma kje imajo pamet vsi skupaj. zakaj cel razred ni rekel gremo se ...prikaži več testirat predno gremo ? mogoče pa so namerno vedeli nekaj, kar vsi vemo. gremo, kar bo pa bo, ko bo fešte konce, bodo pa drugi pospravljal.

    • rd2dmk2 22:58 23.avgust 2021.

      imam pa tole vprašanje teden dni po tem , ko dopolniš 50 let, dobiš pošto. pa vas vprašam, kdo pa tam da vaše podatke, da vam pišejo, če bi jim dali vzorec vašega sranja ? in kakšne podatke bi pa ...prikaži več dala agencija ? lahko pa se v pogodbi o organiziranju izleta da člen, ki to omogoča, pa je mir. gre se pa za to, da agencija ni rekla da ne da, ali da da, ampak da ji ni mar. NI JI MAR. zato ji vzet licenco in firmo zapret.

    • Mehtilda 23:17 23.avgust 2021.

      Rd2, pač tako je, če si prebolevnik al pa cepljen, se ne rabiš testirati, a ne? Drgač pa, zakaj bi se že pogovarjali o temu, kdo še gre testirati, kdo pa ne? Ne razumem, naredili so to, kar se zahteva. ...prikaži več Vsi na test razen cepljeni in prebolevniki.

    • rd2dmk2 14:09 24.avgust 2021.

      ok če ne razumeš,potem .. pač ne razumeš, škoda mojega časa, živcev in še česa. bi pa dejal, lahko se naredi tudi kdaj pa kdaj, kaj več od minimalnega minimuma. testiranje je bilo zastonj, in zakaj ne bi cel razred ...prikaži več šel skupaj, tako kot je šel na izlet. bi bilo koga konc ? aja, bi mogoče bilo koga konc, ker bi izlet zaradi 2 pozitivnih odpadel. tako pa. gremo mi mladi na fešto pa če smo potem vsi skupi v karanteni do silvestra.

    • Mehtilda 14:30 24.avgust 2021.

      Ah, daj no, še starejši odrasli ljudje hodijo na prireditve al pa na dopust in se ne grejo testirati, če se ne rabijo, ne da bi se mladi. Škoda tudi mojih živcev, ker ne vem, zgleda nisi bil nikoli najstnik.

    • rd2dmk2 14:37 24.avgust 2021.

      nikoli ne boš dojela. na žalost egoističen ton tvojega mišlenja je pač tak, jest , jest , jest. pa še enkrat jest.kaj če drugi nekaj delajo, zakaj pa mi ne bi bilo boljši ? smo pa lahk slabši. upam da ...prikaži veča bo kdo začel z vrh nebotičnika skakat, potem pa vsi vi za njim.

    • Mehtilda 15:23 24.avgust 2021.

      Moj ton je egoističen? Ves čas se držimo ukrepov, korono smo preboleli jeseni, ne da bi enega samega okužili, skoz delam od doma, na bruhanje mi gre že od vsega, cepiti sem se dala, pa ne zaradi kur... Dopustov, gostiln ...prikaži večn ali Hrvaške pa tudi ne zaradi zdravja,ker me pravzaprav skrbi ta eksperiment, temveč izključno v upanju, da bo vsega tega sranja konec. Tudi zdaj smo doma, pa sva z možem cepljena in bi po pravilih lahko šla kamorkoli, ti pa meni, da sem egoistična? Ok..

    • Mehtilda 15:27 24.avgust 2021.

      In da se razumemo, jaz se strinjam, da bi se morali pred takim množičnim izletom vsi testirati, ampak ne bom obsojala mladih ljudi, da tega niso naredili in jih razumem. Pct pogojev si niso oni izmislili

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:26 23.avgust 2021.

    Pomembno je da je Mondial zaslužil. Pa čeprav zdaj umre nekaj babic in dedkov . Mondial se zanje ne sekira itak niso njihovi potencialni koristniki potovanj.

    • Mehtilda 18:07 23.avgust 2021.

      Mondial je seveda svojega denarja vreden, o temu ne bomo... Ampak..Ne dramatiziraj? A 18 letniki hodijo množično babicami in dedkom. Zakaj že se ti dedki in babice nočejo cepiti?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 18:51 23.avgust 2021.

      Ker ti 18 letniki ne hodijo množično k babicam in dedkom da bi jih prijavili na c

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 18:53 23.avgust 2021.

      Cepljenje in jih tja pospremili. Ker dedki in babice ne obvladajo pametnih telefonov za prijavo.

    • Mehtilda 19:04 23.avgust 2021.

      😀 krneki res...dedke in babice so klicali osebni zdravniki, lahko so jim pomagali otroci, niso rabili vnukov zato, že nekaj časa pa lahko tudi samo greš, brez prijave, v večjih mestih, v manjših so pa mobilne enote

    • MK 00:30 24.avgust 2021.

      Ja starši pa hodijo. In kot vem so 18 letniki doma s starši. Ali so se v letu korone osamosvojili?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 09:47 24.avgust 2021.

      No ja glede klicanja pacienta s strani osebnega zdravnika jaz osebno nimam takšnih izkušenj.. poznam kar nekaj starostnikov ki jih osebni zdravnik ni poklical. Jaz sem moral urejat za njih.

    • Mehtilda 10:18 24.avgust 2021.

      Naše ( vse 4)so klicali osebni zdravniki. V vsakem primeru se je vsak, ki se je hotel, lahko cepil. In so se, sploh tisti, ki so si želeli dalje videti svoje vnuke. Včasih imam občutek, da komentirajo ljudje, ki nikoli ...prikaži več niso imeli otrok in nikoli niso bili mladi. In MK, ne, s starši živijo, ampak ta teden zagotovo nismo šli k dedkom in babicami na obisk, pravzaprav smo vsi skoz doma , pač imava z možem smotane zadnje dni dopusta. Nič hudega, glavno da se je ta mala mela super

  • Toni 15:57 23.avgust 2021.

    Kaj pravi Kačič??

  • Avatar @narhist
    @narhist 19:08 23.avgust 2021.

    Zdaj ko imajo najet kontaktni center za 2,3mio/6 mes. bojo pa ja našli teh nekaj ljudi, tud brez seznamov.

  • alenka8 21:07 23.avgust 2021.

    S katero letalsko družbo so se vračali maturanti s Krfa? Aja, Delta Airlines... 😊

  • milan243 17:21 23.avgust 2021.

    Denar sveta vladar!!!!!!!

  • Pepe007 21:14 23.avgust 2021.

    Karantena in izolacija v slovenskih hotelih in ostalih nastanitvenih možnostih bi bila prava rešitev. Civilna zaščita ima gotovo opremo za šotorsko naselje. To bi bila tudi primerna možnost.

  • popokatopetl 20:13 23.avgust 2021.

    "Krek pozval, da se "končno streznijo in da ljudi ne vozijo v države, ki so rdeče"." ------------- Hm, kdo je preklical epidemijo, mogoče agencije?

  • ivo5 16:13 23.avgust 2021.

    Poden od udeležencev izleta in organizatorja. Sedaj naj pa ostali pogoltnemo vse pogoje (PV) države zaradi njih...po vsem tem, sem pa prepričan, da jih tudi karantena ne gane.

    • Mehtilda 16:23 23.avgust 2021.

      Takole bom rekla, Klicati mladostnike, ki so si po letu in pol zaželeli žura in spoznavanja novih ljudi klicati poden, je v bistvu podn.Dijaki so se pred izletom testirali. Cepljeni in prebolevniki niso potrebovali testa in en izmed teh je ...prikaži več 2. dan rahlo zbolel, bil testiran in pozitiven. V tem času so se seveda iz tega busa in hotela očitno okužili drugi. Takoj po prihodu domov so se šli testirati in zdaj so doma in se tega držijo.

    • rd2dmk2 16:39 23.avgust 2021.

      oprosti, tudi jest si že želim žura, en dan dopusta v miru na morju .. pa ga ni .. še ne upam. pa verjetno ne bom dočakal še 10 silvestrov. tile mladinci pa.. ja kot kaže jih še par ne ...prikaži veče bodo, če bodo tako si želel žurat. zdej ko je-be covid, drugo leto ko jebe pijačo, potem na faksu ko jebe droge, sex in pa še omejitve na cest, kk smo ravno pr novem BMW-ju.

    • Mehtilda 17:06 23.avgust 2021.

      Predlagam, da se cepiš, če te je tako strah dopusta na morju. Ostalo je pa bluzenje, se sliši kot bi bil *fouš" mladim, da so pač mladi. Ti si kdaj bil/a? Jaz sem, pa je že dolgo od tega in ...prikaži več jim privoščim malo veselja. Se mi zdi, da so dovolj časa morali misliti na stare, zdaj naj pa ta stari malo na njih

    • vzev 18:19 23.avgust 2021.

      Seveda bodo mladi žurirali. Kdaj pa bodo če ne zdaj? Ko bodo imeli lastne otroke? Seveda se ne bodo kar tako pustili, čeprav jim hoče vlada uničiti zabavo.

    • jakec1575 22:29 23.avgust 2021.

      Na hrvaskem zurajo vsi iz vseh drzav. Ne nabijajte teh mulcev zdaj.

    • rd2dmk2 22:40 23.avgust 2021.

      in kaj bom imel , če se cepim mahtida . bom zaradi tega bolj varen..bom imel mir in se spočil ? napolnil baterije, kot se reče. in sem jim fouš ? česa pa ? in verjetno ne poznate ježkove pesmi ...prikaži večmi e lon lan ler, ljubi starši, ki tako zagovarjate svoje pridne zlate , dobre, pametne , sploh ful the best otročiče.

    • Mehtilda 22:48 23.avgust 2021.

      Mah, nima smisla očitno. Vi ste se odločili, da so mladi grdi in pika. Potem pa aka tipična izjava da zagovarjam. Glej, takoj po izletu se je šla testirati, je doma in ne le ona, tudi jaz in mož in ...prikaži večn brez skrbi, ne na račun davkoplačevalcev, pač ta teden drugače preživljava dopust kot sva nameravala. A ni to dovolj? In ja, če ste stari in se cepite, naj bi bili bolj varni. Baterije se pa da napolniti tudi v naravi doma, na sprehodu itd..niso vam mladi krivi za situacijo

  • tomaz33 20:16 23.avgust 2021.

    Krek poberi se.

    • MK 00:27 24.avgust 2021.

      Daj se ti. Pejt lizat kljuke na infekcijsko.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 20:33 23.avgust 2021.

    Prav so naredili, da so šli na maturantskega. Še preveč druženja jim je bilo odtegnjeno v lanskem letu! Starejši in ogroženi se pa naj že enkrat cepijo, je brezplačno.

    • MK 00:28 24.avgust 2021.

      Tudi mularija naj se. Včeraj je bil pogreb 30 letnika. Športnik, nikoli bolan. Zdaj je pepel, domači pa jokajo.

  • jakec1575 22:27 23.avgust 2021.

    Dve vprasanji koliko slovencev bo prislo iz hrvaske, kjer se vecini tujcem odpelje in se ne drzijo ukrepov? 700tisoc? In sedaj je kriva ena runda maturancev? Krek spet isce izgovore za nepripravljenost in zamujene poletne mesece brezdelja. So pripravili sole? ...prikaži več Vrtce? Ali spet samo grozijo akterjem? Ki morajo preziveti!

  • dani5 19:37 23.avgust 2021.

    PCT ne deluje in nikoli ne bo. Če bo mora biti samo PT.

    • Pepe007 21:11 23.avgust 2021.

      T bi nekaj pomenil, če bi veljal do 24 ur. Vse ostalo je preveč, da bi imelo pravi vpliv na prenose. C je seveda daleč najbolje, ampak kako bi se potem obračal denar proticepilskega lobija? Vložek je enak nuli, zaslužki ...prikaži več pa zaradi dovolj bedakov na svetu v milijardah $.

  • joze95 17:14 23.avgust 2021.

    Sam Vam svetoval direktorja turistične agencije v arest zato, ker namerno okuži njihove potnike zato da doma pobija ljudi. Ali to ni dovolj jasno. Tista pričipesa za telefonom, ki se ji nič ne ljubi pa zjutraj s policijo ob štirih ...prikaži več na pridr žanje za 48 ur. Kako ensotavno, ta stari so imeli jajca, ti njihovi potomci so pa brezspolniki.

    • Avatar @narhist
      @narhist 19:02 23.avgust 2021.

      Ojoj, pa ja tole niso posledice...

    • jakec1575 22:28 23.avgust 2021.

      Joze. 750 tisoc slovencev je bilo brez ukrepov na hrvaskem z mio tujcev. Cehov, nemcev, avstrijcev, anglezev. Krek isce zrtveno jagnje. Ne bodi zabit

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.