Magazin /magazin/film-glasba-tv
57 ogledov

Prva govorica o novi voditeljici

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • svašta 08:26 08.januar 2015.

    Nina naj vodi BB ker je res energična punca...Irina je lepa, ampak bolj paše na naslovnico revije kot pa na tv (tako kot naš Pahorček) :)

  • moder 09:13 08.januar 2015.

    se strinjam, je bolj za na slike kot za na sliko s zvokom...

  • URIAH HEEP 12:21 08.januar 2015.

    Nasvet POP TVju.Glede na moj okus spadam med povprečje,in ker se je moje mnenje doselj vedno izkazalo za pravilno vam svetujem, da nikakor NE zaupajte vodenje oddaj Iryni Osypenko, ker enostavno NIMA prave energije za vodenje.Pa brez zamere ...prikaži veče "Irina", čeprav predvidevam, da si to želiš(levinja ...) nisi za to.

  • moder 12:59 08.januar 2015.

    Nacionaliste??? Ravno zaradi podobno polomljene slovenscine ni primerna za voditeljico... Hvala ker si izpostavila bistvo, Iryna nebi mogla bolje izpostaviti,... caki mal, a se samo meni zdi, al....

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 15:20 08.januar 2015.

    Nevem kera je ta ampak se pa veselim da ne bo več Nine Osenar. Sem se jo že naveličal. Pa brez zamere. Je bla super ampak človk se vsega prenaje če skoz isto je.

  • Papaja Popi 16:09 08.januar 2015.

    Kdo gleda te oslarije ???

  • Rok Perko 19:11 08.januar 2015.

    Da bi le bila ona. Za oči spočit :)

  • e2rdo66 21:56 08.januar 2015.

    a ni nobene slovenke...al bomo mogl spet tole NE gledat....a je zmer neki uvoženga lepš k domače...

  • Smesko 09:25 08.januar 2015.

    Če bo res voditeljica Osypenkova, potem je res kriza na POP TV. Nina je bila idealna za ta show (punca ima pač dobro energijo in se ne boji kamere). Jaz sem se BB že veselil, ampak če bo voditeljica Osypenkova, ...prikaži več bo gledanje precej mučno - vsaj tisti dan, ko bo v živo (ostale dni bom zadevo vseeno spremljal). Ne vem, zakaj dajejo na mesto voditelja "tujko", ker vsaj eno petino stvari ne razume (marsikaj pa tudi ne zna povedati). Saj ne rečem, za priseljenko govori dobro slovensko (morda celo bolje kot kdo iz juga, ki je tu že 30+ let), ampak za voditeljico pa ni primerna (morda gostjo, da popestri raznolikost - ker pač nekaj drugačnega/novega je le vsaj za kratek čas zanimivo). Jaz še vedno upam, da bo voditeljica Nina, če pa ne bo, pa upam da izberejo vsaj nekoga ki bo imel podobno energijo.

  • kwakwa 10:51 08.januar 2015.

    Iryna bi bila top za voditeljico, ker je karizmatična, energična, lepa, sproščena in zabavna. Nacionaliste pa naj si komolce pogrizejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.