Trobec, Plut, Perić, Brkić, pa še kdo bi se našel. Najhujši morilci, od katerih nihče več ne bi smeli tlačiti zemlje.
...Puklasti....
Veličastni ???
S Trstenjakove tudi smrdi po zažganem....
Tiste hiše ni več,zdaj stoji druga
Žal je tisti gospod Miličnik z Viške postaje umrl, če ne bi vam on napisal resnico o tem kaj se je tam dogajalo. Vi opice ki služite s tem in pisanjem knjig pa pojdite nekam. Franc uživaj v nebesih.
Nam ti kaj več poveš....
Kakšen Franc ,o Janezu je beseda .
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Trobec, Plut, Perić, Brkić, pa še kdo bi se našel. Najhujši morilci, od katerih nihče več ne bi smeli tlačiti zemlje.
...Puklasti....
Veličastni ???
S Trstenjakove tudi smrdi po zažganem....
Tiste hiše ni več,zdaj stoji druga
Žal je tisti gospod Miličnik z Viške postaje umrl, če ne bi vam on napisal resnico o tem kaj se je tam dogajalo. Vi opice ki služite s tem in pisanjem knjig pa pojdite nekam. Franc uživaj v nebesih.
Nam ti kaj več poveš....
Kakšen Franc ,o Janezu je beseda .