Slovenija
7743 ogledov

Prvo sproščanje ukrepov se pomika daleč v december

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 18:24 04.december 2020.

    Pahorjev prispevek https://maribor24.si/slovenija/foto-pahor-pred-predsednisko

    • Avatar ovca
      ovca 19:38 04.december 2020.

      Matr,ce bi si jaz to privoscila,dobim v sluzbi odpoved. Eni imajo pa super sluzbe. Ali kdaj sploh delajo? Mi pa to placujemo 🤬🤬🤬

    • alibaba40 20:58 04.december 2020.

      @ovca , o kateri službi ti govoriš, če pa komentiraš 24/7 vse članke , celo o peteršilju in podnebnih spremembah, ti si upokojenka in tako tudi napiši, to ni nič slabega. drugo pa je, da si v službi in namesto ...prikaži več da delaš 8 ur komentiraš na portalu, v tem pa je velik problem in verjamem da je temu tako, zato pa gre slovenija v 3pm, s takšnim kadrom in gamadjo , ki dejansko nič ne dela, na koncu pa še protestira.

    • Avatar Leon
      Leon 07:40 05.december 2020.

      alibaba40....predvidevam ,da število 40 predstavlja dosežek tvojega IQ testa .

    • alibaba40 08:00 05.december 2020.

      idi pod hladno prho skromni prdec, da ne pride do samovžiga.

    • Avatar Leon
      Leon 08:11 05.december 2020.

      drugo pa je, da si v službi in namesto da delaš 8 ur komentiraš na portalu, v tem pa je velik problem in verjamem da je temu tako, zato pa gre slovenija v 3pm, s takšnim kadrom in gamadjo , ...prikaži več ki dejansko nič ne dela, na koncu pa še protestira.

  • djdj 18:41 04.december 2020.

    To smo že napovedali. Sproščeni bomo do 2. januarja potem, pa bomo državljani krivi za "porast" okužb.

    • Avatar ovca
      ovca 19:39 04.december 2020.

      Ne,ne,pozabil si na polnocnico. Je treba it v cerkev.

  • maresem 19:21 04.december 2020.

    Hvala stroka nesposobna. Moja novoletna želja je, da naslednje novo leto preždite za rešetkami, fašisti globalistični!

  • lulibuc 19:15 04.december 2020.

    Fuck off, bagra fašistična

    • alibaba40 22:26 04.december 2020.

      čebulček, zaupal si nam svojo bolečino, ki te počasi spravlja ob pamet, prepovedano ti je stikati se okoli šol in vrtcev in počasi se ti že meša. ni kriva vlada, to je težka psihična bolezen in upam , da vzdržiš ...prikaži več do marca....potem pa na plano, da te ujamejo in nato v samico. v zaporu pa dobiš še darilo 23cm, takšne imajo najraje,

  • Avatar ovca
    ovca 19:33 04.december 2020.

    "Prvo sproščanje ukrepov se pomika daleč v december"-citirano. Ni treba,da sem baba vanga,da mi je jasno,da bo do polnocnice odprto. 👏👏👏🤣🤣🤣😂😂😂

    • alibaba40 21:01 04.december 2020.

      a so polnočnice dejansko problem,ali je bolj pomembno, da takšni psihopati 24 ur nabijajo na portalu, ker ste osamljeni in težki psihični bolniki.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 00:04 05.december 2020.

      Bo v pokojninski blagajni več ostalo,ane @ovca.

  • tomaz65 10:43 08.december 2020.

    Pa ne me zezat no da je sedaj mogoce se preracunavat in analize delat kaj se bo z nami dogajal.imamo edini na svetu tako masino ali so nasi znanstveniki tako preklemano pametni da vse vedo o cloveku.za kozlat kam smo ...prikaži več prisli.cestitke vsem ki so prisli fo teh rrzultatov

  • ode 22:43 04.december 2020.

    Tega na tem portalu ne boste mogli prebrati: https://siol.net/novice/slovenija/neznanci-ponoci-umazali-procelje-ministrstva-za-kulturo-540498

  • Solton 22:05 04.december 2020.

    prvo sproščanje ukrepov bo šele, k se bojo balkanci odločil da nočjo bit več balkanci, pa čist nč prej...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.