Slovenija
35554 ogledov

Radar vas lahko ujame še na dveh novih lokacijah

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 21:31 27.julij 2022.

    Evo, 17 jih je naštetih z njihovimi lokacijami vred. Zdaj pa kogar bodo od tega trenutka dalje "poslikale", pač rad prostovoljno prispeva v Zoranovo blagajno, kar je v končni fazi hvale vredno. Pravi prostovoljec/samaritan 😂😂

  • Roberta_Bordelon 11:55 28.julij 2022.

    Google je za vsak dan spletnega dela od doma plačal od 400 do 800 dolarjev. V prvem mesecu sem od Googla doma prejel 21.758 $ in 29.467 $ zadnje plače za 3 ure dela na dan...glej več informaacij ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • jakec1575 08:20 28.julij 2022.

    Zoki je bolj zvit kot Kangla. on zgradi 2 na leto. Kuhanje žive žabe. Ki je skuhana. Za urejanje prometa se dela fizicne elemente na cestiscu. s kamero se gres pa inkasanstvo. Ali po domace ropanje mescanov in drzavljanov.

  • Pepe007 14:59 27.julij 2022.

    Ko je radarje "zrihtal" Kangler v MB, so politični nasprotniki župana našli celo "strokovnjaka", ki je trdil, da stacionarni radarji ogrožajo varnost, ker voznik ne more cel ćas spremljati hitrosti svojega vozila. To "strokovno" mnenje še velja, ali se je ...prikaži več doktrina sedaj kaj spremenila? Osebno sem zmeraj proti balkanizmu, ki je takrat privrelo na dan. Omejitve naj bodo, ampak ne za mene. Zagovarjam nizke kazni, veliko nadzora za vse in čim blažje omejitve.

    • blayo 20:44 27.julij 2022.

      Z več nadzora (več radarjev) pridejo lahko tudi nižje kazni in le te se potem bolj enakomerno razporedijo med vse vozniki. Prometna kultura se bistveno izboljša. Pri nas pa vozniki non-stop igrajo negativno loterijo.

  • Avatar GraceDibbs
    GraceDibbs 16:45 27.julij 2022.

    Najboljša ponudba ... Google je za vsa spletna dela od doma plačal 638 do 957 dolarjev na dan. Moja mlajša sestra je bila dva meseca brez dela, prejšnji mesec je bil njen ček 28537 dolarjev, tako da je delal doma ...prikaži večma 3 ure dela na dan in zaslužil sčasoma lahko še večja ... Tako sem začel .......... >>>>>>>>>>> www.ordcash.com

  • andrej5 17:06 27.julij 2022.

    Inkasanti naj javnost uradno obvestijo, koliko kasirajo na teh loka ijah in koliko manj je tam nesreč zaradi radarjev.

    • blayo 20:41 27.julij 2022.

      Čim več kasirajo, tem bolje. Očitno folk raje plačuje in potem joka, kot pa da bi vozil po predpisih.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.