Slovenija
2756 ogledov

"Raje bi bil v ambulanti, a ..."

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:32 23.februar 2021.

    Ni politično opredeljen, so rekli. Če ga je predlagal Janša, ima sigurno z njim plane. Tale revež sigurno še ve s kakšnim hudičem bo pogodbo podpisal. Držim pa pesti, da mu uspe! Čas bi že bil za enega tapravega zdravstvenega ...prikaži več ministra. Takega, ki ve kaj dela in ima še pokončno hrbtenico.

  • 097f449e0137bf780e0de3d4aea4df30cd6018ac 09:14 24.februar 2021.

    Ne razumem zakaj je 31 poslancev glasovalo proti??? Sem nevtralen in se mi zdi čisto vredu človek in drugače nestrankarski... .Po drugi strani so pa ti,ki so glasovali proti izvolitvi, pritiskali na Janšo,da ne najde zdravstvenega ministra. Kakšna dvoličnost KULA.Nekaj ...prikaži več govorijo,drugo mislijo,tretje delajo in karkoli naredi vlada,jim ni prav.Verjetno imajo tudi pritiske stricev iz ozadja,ker se mi njihovo obnašanje ne zdi v mejah normale.To,kar se zdaj dogaja v DZ se ni nikoli.

  • DebeliFranc 20:53 23.februar 2021.

    Človek na mestu, vrhunski strokovnjak. Samo upamo lahko, da mu bo JJ pustil razmišljati s svojo glavo.

    • Avatar Leon
      Leon 08:45 24.februar 2021.

      Janša nikomur ne pusti razmišljati z lastno glavo !

    • mirror. 09:49 24.februar 2021.

      Kdor je človek na mestu, se twiteraškega reptila izogiba v velikem loku.

  • JZekspert 21:42 24.februar 2021.

    Kaj je pa tako dobrega naredil, da se mediji cedijo od lepih besed? Pred par tedni je postavil Antoliča ''zlato palico'' za vodjo oddelka UKC? Ali zato, ker je menda dobro na SB JE obračal številke, skratka spreten računovodja, morda ...prikaži več pa zato manj nudi bolnikom, brez podrobnosti je tukaj vse nejasno... Neopredeljen?? Seveda je zelo očitno SDS-ov, kako ste bili kaj zadovoljni z vrhunsko Beovićko, kaj? Prosim, ne preklinjajte...

  • zelena19 21:02 23.februar 2021.

    Pa za leve spet ni dober,za njih so samo oni dobri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.