Slovenija
28 ogledov

Ravnateljem častili izlet

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • feferon 11:46 04.december 2012.

    Mislim, da nekaterim še kar gre tale zadeva z recesijo. Semolič se kar naprej dere, vleče po 10 000. kaj ko bi se uvedla uravnilovka, potem bi kakšnih 100 eur prišlo več na navadnega človeka. sanjam...oprostite mi...Pa živcec kalanovi 50 ...prikaži več 000 odpravnine, zakaj že?

  • feferon 17:08 05.december 2012.

    Pa ne vem, zakaj naši šolniki hodijo v Anglijo. A ne zaupajo sami sebi al kaj .Pa v teh časih zapravljajo,ccc. Evo vam, recesijo.Če je v taki obliki, potem vam fajn gre.e v taki obliki

  • macko 10:47 04.december 2012.

    nedvomno je njihov tolamenje vsaj pomankljivo. 58 ravnateljev, je težko spraviti v Sir William B. School, razen revialnega ogleda...so pa tu bolj zanimive destinacije, ki zlahka sprejmejo edukacijsko-turistični stampedo lj. ravnateljev. tolaži pa, da g. janukovič ob teh koruptivnih ...prikaži večih dejanjih zapravlja sredstva ljubljanskih slobebceljnov, in ne mojih.seveda bom v medijih pozorno spremljal kako-le se bo ta ekskurzija odrazila na kvalitetovzgoje in izobraževanja, sicer jih bo tako ali drugače v bran vzel njihov portparol, rdeči baron sviza...., da mu le redno plačujejo članarino..eppur si muove

  • dragec 09:10 04.december 2012.

    In kaj je tu nenormalnega - zdaj so imeli priložnost poceni obiskati London (za denar davkoplačevalcev).

  • feferon 11:43 04.december 2012.

    Jaz bi tudi...pa moram šparat za drva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.