Slovenija
12424 ogledov

Razkrili fotografije, kako bo izgledal prenovljeni LPP

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 13:32 15.januar 2019.

    Koliko milijonov sta stali maketa in risba?

  • Avatar jezeran
    jezeran 12:11 15.januar 2019.

    Vsi ki so kupili stanovanja v vegradovih blokih, pa galama za 10 let. Najprej nakupovalni center na eni, zdaj pa lpp na drugi strani

    • pericarežeracirep 12:41 15.januar 2019.

      Na lep razgled si pa pozabil.

    • robih 14:47 15.januar 2019.

      LPP je tam že od nekdaj. Po novem bo lepše. Trgovskih centrov se pa še nihče ni branil, pa tudi, če mu ga postavijo pred vrata.

  • jakec1575 15:04 15.januar 2019.

    lotevajo se garaz, o glavni avtobusni pa niti duha ne sluha. Naj dajo sliko zupana, ko je prvic obljubil glavno avtobusno postajo in danasnjo sliko. Da vidimo po sliki, koliko dolgo ima brado ze ta zgodba. Drzava gor ali dol.

  • lado16 14:16 16.januar 2019.

    je izbral srbin najboljše procente za svoj žep pa ga močvirniki-fužine ,štepanc,rakova jelša... volijo ,da jih privilegira -mafijo tošićićevo NJE !!! še vas bedaki ,bo kradel !!!KOT zdaj ŠARĆIĆ IN RDEČA SVOJAT !!!!! ZIGH HEIL !!!!!!!!!

  • kritikus 14:53 06.februar 2019.

    Saj vse dere v Ljubljano,kaj se žalite,pa bi šli ven iz nje kot sem šel jaz,naj Vas dere, mene že 20.let ne,kar ste izvolili imate................

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.