Slovenija
52810 ogledov

Rekli so, da ne bo nobenih stroškov, zdaj pa ...

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h4ck3r 08:47 09.november 2022.

    Glede na to da gre za prosti trg, se pač klienti Ilirike preselijo k drugim borzno posredniškim hišam. Če nategujejo že pri tako majhnih zneskih, kako je šele potem ko pride do bolj resnega denarja. Če jih izgubijo dovolj, bodo ...prikaži več pa mogoče v prihodnosti razmislili o takšnih potezah.

  • sandi76 08:51 09.november 2022.

    Iliriko sem že pred časom zapustil in se presedlal drugam, ker so bile njihove cene previsoke.

  • Ender3 15:08 09.november 2022.

    V začetku, ko se je odvijalo preko KDD je, bilo vse zastonj. Potem so zakuhali trgovalne račune , vodenje le teh in posredovanja na borzi. Zavohali so denar izgovor pa direktiva EU. Stroški za to mejijo na oderuštvo v specifikaciji ...prikaži več računa pa delež pripada tudi KDD. To nihče ne preverja in stroški gredo lahko v nebo brez možnosti pritožb. Lahko se odrečeš takšnim instrumentom , a naj jih ne oglašujejo kot, dobre finančne naložbe.

  • Grof 07:25 09.november 2022.

    Rekli so v GE NI berjetno posledice Goloba, da bom imel sknčno centralo na ključ, a dodanes kljub vplačanemu avansu 80% v mesecu februarju od tega ni nič, na vprašanja, kaj se dogaja, se delajo norca iz ljudi. To je ...prikaži veče zapuščina Goloba, nateguna.

    • endrug 08:21 09.november 2022.

      Imaš še pol leta po volitvah še vedno probleme, da ste izgubili.

    • h4ck3r 08:50 09.november 2022.

      Grof...VSI ponudniki SE imajo probleme s projekti, predvsem zaradi velikega števila naročil. Sam sem plačal 100% avans in jo dobil 2 meseca za dogovorjenim rokom. Preglej pa še pogodbo, kjer je uradni rok izvedbe veliiiiko daljši kot pa dogovorjeni. ;-) ...prikaži več Pa zlato pravilo v teh časih, čeprav sam nisem pristaš tega, če ne kličeš, pišeš in na splošno "gnjaviš" se vse premika zelo počasi.

    • Svobodnež 10:18 09.november 2022.

      Kako si lahko takšen kreten, da za zamudo kriviš človeka, ki že nekaj časa ni tam zaposlen, niti ni konkretno na tem področju delal??? Jaz sem pogodbo za sončno elektrarno sklenil z Elektro Maribor ravno tako v februarju in plačal ...prikaži več avans, pa je še tudi nimam, čeprav bi jo po pogodbi moral že imeti. Ampak razumem, da je bil velik naval, dobavitelji pa so imeli velike težave v proizvodnji in posledično je prišlo do zakasnitev dobav. Vmes je bil skoraj celi mesec deževen, ko ni bilo možno montirati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.