Remco bi lahko protestiral tako, da bi vso progo za Belgije prevozil v Zone 1 ali 2.
Pa dobro, saj to pravilo ni od včeraj, kajne? Torej Remco dobro ve, da mora biti na tej dirki. Kaj se zdaj dela "neumnega" ... ?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Remco bi lahko protestiral tako, da bi vso progo za Belgije prevozil v Zone 1 ali 2.
Pa dobro, saj to pravilo ni od včeraj, kajne? Torej Remco dobro ve, da mora biti na tej dirki. Kaj se zdaj dela "neumnega" ... ?