Nikakor ne, to so čudovita leta. Otroci so šli na svoje, čas imaš zase in partnerico, greš kamor hočeš...še nekaj let pa penzija. Za moje pojme se starost morda prične po 75 letu, konec koncev je tudi medicina napredovala.
54 je v bistvu že visoka starost
Ja za otroke....
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Nikakor ne, to so čudovita leta. Otroci so šli na svoje, čas imaš zase in partnerico, greš kamor hočeš...še nekaj let pa penzija. Za moje pojme se starost morda prične po 75 letu, konec koncev je tudi medicina napredovala.
54 je v bistvu že visoka starost
Ja za otroke....