Slovenija

Revolt proti Jankoviću: Drug za drugim so zapuščali dvorano

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 22:10 01.junij 2026.

    haha, na referendumu bomo glasovali o odloku, ki ga ni vec. to pa je investicija 1 mio v predvolilno kampanjo. monty python.

    • jakec1575 22:24 01.junij 2026.

      nekoliko bolj resno: izvrsevanje referenduma brez predmeta odlocanja je pravni absurd in beracionalna raba javnega denarja. US RS je o tem ze sprejelo odlocitev.

    • Idioti 09:25 02.junij 2026.

      Naj pobudniki zberejo tako kot so podpise 1 miljon € in če jim referendum uspe dobijo gnar nazaj , drugače pa ne !

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:27 05.junij 2026.

    Zoki pejt u penzijo,dost imaš,uživaj dokler še lahko

  • Anja1956 23:47 11.junij 2026.

    Jankovič je biološko primeren le še za penzijo! Prosim, da se ga usmilite in ga pošljete tja !

  • maček 21:01 01.junij 2026.

    Pravilno.

  • argentinac 12:45 23.junij 2026.

    Opankovic je dober samo za organe za siptarje

  • jakec1575 20:57 01.junij 2026.

    no, jst sem si zdele vzel cas in prebral odlok, ki velja. mislim pesniki iz piratov, levice, sls in demokratov se gredo demagogijo. ni cudno, da zupankovic zmaga. s tako opozocijo, ki ne zna brati niti tega kar sprejema in ...prikaži več se gre volitve pred volitvami za 1 mio eur. dokler pravni akt ni objavljen, ne velja. vec vlad je ze umikalo zakone. res je. po veljavnem odloku obcina lahko dela ze vse. zato so neobjavljen odlok umaknili. kaj je iniciativa narodu prodajala, pa vedo samo oni.

    • popokatopetl 23:43 01.junij 2026.

      > kaj je iniciativa narodu prodajala, pa vedo samo oni Čak mal. Men je zlo žal ker ne maram katolibanov, ampak župan je dobro vedel da uvaja harač na parcelah ki mu ne pripadajo in da je del takih parcel ...prikaži večel tudi že prodal za nove projekte, s čimer se je problem parkiranja poglobil. Največji problem je da sodišče po ZVETL počasi odloča. Parkirišč potem res ne bo nič več, ampak mesto bi se tega problema moralo lotit na bolj pošten način.

  • Idioti 09:22 02.junij 2026.

    Iz česa vi delate afere ! A mislite na poenotenje tistih 5 pikzigmarjev v MS . Kakšna klofuta Zokiju , da mi je vedeti, ko pa so njegovi glasovali za ! Če južna LJ ne ve , da ne bodo ...prikaži večdo imeli kje parkirati , če se ne odstranijo z njihovih parkirišč vsi, ki se v LJ vozijo v službe in lepo parkirajo na njihovih parkiruiščih. Če bi imeli letne dovolilnice, bi lahko redarji pisali kazni prišelkom , tko pa nič !A so res na Jugu tolk zabiti, da ne znate sešteti 2+2 ! Za rampe se pa pod nosom obrište

  • Ender3 12:12 02.junij 2026.

    A se ta Bergantova po novem samo še s politiko ukvarja?. Potem ne čudi , da zdravnikov in doktorjev znanosti primankuje. Verjetno je tudi sama spoznala, da njeno strokovno znanje nikomur več ne koristi. Nikogar ni več, ki bi z ...prikaži večz zaščitno masko na obrazu pred virusi hodil po gozdu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.