nekoliko bolj resno: izvrsevanje referenduma brez predmeta odlocanja je pravni absurd in beracionalna raba javnega denarja. US RS je o tem ze sprejelo odlocitev.
no, jst sem si zdele vzel cas in prebral odlok, ki velja. mislim pesniki iz piratov, levice, sls in demokratov se gredo demagogijo. ni cudno, da zupankovic zmaga. s tako opozocijo, ki ne zna brati niti tega kar sprejema in… ...prikaži več se gre volitve pred volitvami za 1 mio eur. dokler pravni akt ni objavljen, ne velja. vec vlad je ze umikalo zakone. res je. po veljavnem odloku obcina lahko dela ze vse. zato so neobjavljen odlok umaknili. kaj je iniciativa narodu prodajala, pa vedo samo oni.
> kaj je iniciativa narodu prodajala, pa vedo samo oni Čak mal. Men je zlo žal ker ne maram katolibanov, ampak župan je dobro vedel da uvaja harač na parcelah ki mu ne pripadajo in da je del takih parcel… ...prikaži večel tudi že prodal za nove projekte, s čimer se je problem parkiranja poglobil. Največji problem je da sodišče po ZVETL počasi odloča. Parkirišč potem res ne bo nič več, ampak mesto bi se tega problema moralo lotit na bolj pošten način.
Iz česa vi delate afere ! A mislite na poenotenje tistih 5 pikzigmarjev v MS . Kakšna klofuta Zokiju , da mi je vedeti, ko pa so njegovi glasovali za ! Če južna LJ ne ve , da ne bodo… ...prikaži večdo imeli kje parkirati , če se ne odstranijo z njihovih parkirišč vsi, ki se v LJ vozijo v službe in lepo parkirajo na njihovih parkiruiščih. Če bi imeli letne dovolilnice, bi lahko redarji pisali kazni prišelkom , tko pa nič !A so res na Jugu tolk zabiti, da ne znate sešteti 2+2 ! Za rampe se pa pod nosom obrište
A se ta Bergantova po novem samo še s politiko ukvarja?. Potem ne čudi , da zdravnikov in doktorjev znanosti primankuje. Verjetno je tudi sama spoznala, da njeno strokovno znanje nikomur več ne koristi. Nikogar ni več, ki bi z… ...prikaži večz zaščitno masko na obrazu pred virusi hodil po gozdu.
haha, na referendumu bomo glasovali o odloku, ki ga ni vec. to pa je investicija 1 mio v predvolilno kampanjo. monty python.
nekoliko bolj resno: izvrsevanje referenduma brez predmeta odlocanja je pravni absurd in beracionalna raba javnega denarja. US RS je o tem ze sprejelo odlocitev.
Naj pobudniki zberejo tako kot so podpise 1 miljon € in če jim referendum uspe dobijo gnar nazaj , drugače pa ne !
Zoki pejt u penzijo,dost imaš,uživaj dokler še lahko
Jankovič je biološko primeren le še za penzijo! Prosim, da se ga usmilite in ga pošljete tja !
Pravilno.
Opankovic je dober samo za organe za siptarje
no, jst sem si zdele vzel cas in prebral odlok, ki velja. mislim pesniki iz piratov, levice, sls in demokratov se gredo demagogijo. ni cudno, da zupankovic zmaga. s tako opozocijo, ki ne zna brati niti tega kar sprejema in… ...prikaži več se gre volitve pred volitvami za 1 mio eur. dokler pravni akt ni objavljen, ne velja. vec vlad je ze umikalo zakone. res je. po veljavnem odloku obcina lahko dela ze vse. zato so neobjavljen odlok umaknili. kaj je iniciativa narodu prodajala, pa vedo samo oni.
> kaj je iniciativa narodu prodajala, pa vedo samo oni Čak mal. Men je zlo žal ker ne maram katolibanov, ampak župan je dobro vedel da uvaja harač na parcelah ki mu ne pripadajo in da je del takih parcel… ...prikaži večel tudi že prodal za nove projekte, s čimer se je problem parkiranja poglobil. Največji problem je da sodišče po ZVETL počasi odloča. Parkirišč potem res ne bo nič več, ampak mesto bi se tega problema moralo lotit na bolj pošten način.
Iz česa vi delate afere ! A mislite na poenotenje tistih 5 pikzigmarjev v MS . Kakšna klofuta Zokiju , da mi je vedeti, ko pa so njegovi glasovali za ! Če južna LJ ne ve , da ne bodo… ...prikaži večdo imeli kje parkirati , če se ne odstranijo z njihovih parkirišč vsi, ki se v LJ vozijo v službe in lepo parkirajo na njihovih parkiruiščih. Če bi imeli letne dovolilnice, bi lahko redarji pisali kazni prišelkom , tko pa nič !A so res na Jugu tolk zabiti, da ne znate sešteti 2+2 ! Za rampe se pa pod nosom obrište
A se ta Bergantova po novem samo še s politiko ukvarja?. Potem ne čudi , da zdravnikov in doktorjev znanosti primankuje. Verjetno je tudi sama spoznala, da njeno strokovno znanje nikomur več ne koristi. Nikogar ni več, ki bi z… ...prikaži večz zaščitno masko na obrazu pred virusi hodil po gozdu.