Magazin /magazin/vip
6354 ogledov

Režiserji: Mia bo morda žal "pokasirala" tudi negativne karierne posledice

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mitja20 14:52 19.februar 2021.

    Učili bodo kastrirani prfoksi

  • Avatar jate
    jate 13:42 19.februar 2021.

    stvar je taka ali prijaviš takoj ali pa nikoli,ker pol pride do raznih komlikacij in dodatnih uprašanj zakaj ni takoj po 1.šlatanju rekla NE in bebcu zagrozila da ga bo tožila oz. da bo povedala staršem?? po 2 letih bi ...prikaži več vsak mislil ,da je za..jaz sem tudi že doživela spolno verbalno nadlegovanje in nisem bila tiho 2 leti ampak 2 sekunde takoj odreagirala da ne pride do fizične...hja moški probajo do kod lahko,ženska MORA postavit mejo do kod lahko.

  • sunny35 13:56 19.februar 2021.

    se mi zdi, da so vsi malo previdni, tudi feministke, ker tale Mia jih vse v koš spravi :):) Feministke se za tako žensko že ne bodo borile, ker ji pač neskončno zavidajo njeno moč nad moškimi! Mi-i se že ...prikaži več na daleč vidi kam spada in njena moč zapelje marsikoga.. :):):) No ja...nazadnje jo bodo še v žlici vode utapljali...to je ta žalostna usoda...

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 13:11 19.februar 2021.

    Punca se je zagotovo toliko časa odločala za prijavo, ravno zaradi tega, ker je vedela kaj bo to za sabo potegnilo. Najhuje je, ker je na koncu žrtev še tarča opravljan, špekulacij in zasmehovanj, kot da ni že dovolj trpela, ...prikaži več ker si je en perverznjak dovolil bistveno preveč. Zaradi takih diskriminacij veliko žrtev ne prijavi spolnega nasilja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.