Bilo bi lepo, da se EU losi vseh Ottomanskih islamskih pankrtov in tudi Bosno lepo razdelimo med kristjane in stvar rešena, dost tega islamizma, EU ni muslimanska tvorba in okupatorja smo pregnali v Azijo, Turčije ne rabimo v EU.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Bilo bi lepo, da se EU losi vseh Ottomanskih islamskih pankrtov in tudi Bosno lepo razdelimo med kristjane in stvar rešena, dost tega islamizma, EU ni muslimanska tvorba in okupatorja smo pregnali v Azijo, Turčije ne rabimo v EU.