Šport /sport/kolesarstvo
29469 ogledov

Rogličev direktor razkril, kako Primož doživlja poraze proti Pogačarju

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • fuckZ24 14:37 08.oktober 2023.

    Jbg, kaj pa druzga. Rogla je deset (10!!!!) let starejši od Pogija. Zdajle je v zenitu svoje forme. Še leto ali dve, pa lahko začne misliti na penzijo. Ne more tolk star model tekmovati s takimi pikiji, ki so v ...prikaži več svojih 20-ih letih na vrhuncu svoje moči. Poleg tega pa ima Pogi skoraj nadnaravne sposobnosti regeneracije. Dokazano.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 07:03 09.oktober 2023.

      Dobrih 8. let sta narazen, Pogačae jih ima 25,primož pa 33.

    • fuckZ24 07:28 09.oktober 2023.

      OK, pa 8. Dejstvo je, da je Pogi fizično v najboljših letih, Rogla pa se bliža penziji.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:35 09.oktober 2023.

      Deloma se strinjam,najboljša kolesarska leta so med 25 in 35 leti,bi pa Primožu dal vsaj še ene 5. let glede na njegovo kakovost kolesarjenja!!! Sam jih imam 52. pa ti povem,da sem v svoji drugi pomladi,kar se tiče kolesarjenja,dosegam rezultate ...prikaži več izpred 15. let,upam da bo trajalo še vsaj nekaj časa.

    • fuckZ24 09:43 09.oktober 2023.

      Tudi jaz sem veliko bolje vozil pri 45, kot pri 35. Ampak tukaj govoriva o eliti, kjer ni heca. Vse je dodelano do potankosti in na koncu odločajo malenkosti. Par vatov, če hočeš. Pa hitrost regeneracije. 5 let je veliko. ...prikaži več Si ne predstavljam, da bi Rogla pri 38 se dosegal vrhunske rezultate. Tudi Lance in Bruyneel sta tega mnenja.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 09:46 09.oktober 2023.

      Bomo videli,je pa res,ključnega pomena je regeneracija in wati. Bomo videli,pustimo se presenetiti.

    • Avatar Boris Hribljan
      boris199 09:44 10.oktober 2023.

      Kot zanimivost, Roglič je v najboljših kolesarskih letih, zato to ni izgovor za poraze! Pač je enkrat in boljši drugič pa Pogi in pika! Kakšna starost neki!?

  • atamama 07:16 09.oktober 2023.

    Tista o ''zenitu'' je pametna....in kruto resnična.

  • Anja1956 17:30 08.oktober 2023.

    Kot ponavadi TJV vedno vleče Pogačarja !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.