Šport /sport/kolesarstvo
5046 ogledov

Rogličev glavni kritik ne verjame v Slovence: On nima nobenih možnosti!

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:32 28.september 2024.

    Če on to pravi, potem bo 100% zmagal Slovenec, meni je vseeno kateri!

  • Idioti 17:10 28.september 2024.

    Želel bi videti odgovor KZS na tole vprašanje : Koji Q , da gledam katerokoli dirko Slovenskih reprezentantov ,če so oni skriti pod NERASPOZNAVNIMI OBLAČILI ! Če že Tadej nima gnarja , za zelen ,rumen ,bel površnik za dež Urški ...prikaži večki , ,nimaga pa tudi KZS , naj povedo ,jim ga bom jaz kupil ! Idite u Q !

    • dare326 17:34 28.september 2024.

      Površnik = plašč. Dežna kolesarska jakna lahko tudi vetrovka. Vsakega kolesarja spoznaš od daleč, od spredaj ali zadaj po drži na kolesu, po načinu poganjanja, guncanja, silhueti. Če bi večkrat gledal dirke, bi vedel kdo je kdo. Če si samo ...prikaži več navijač te pa razumem, da pališ na barvo. ;)

    • Idioti 18:01 28.september 2024.

      Očitno nisi gledal dirke ,kajti potem bi videl , da Belgijka ni imela ne anorak ,ne dežno jakno ampak telovnik brezrokavnik , lahka bunda brez rokavov - ki si jo je pozabila očitno 5km pred ciljem sleči . Govorim o ...prikaži večo BARVI ne o vrsti oblačila. Verjamem pa , da je imela spodaj zeleni dres . Če je dres zelen , mora tudi jakna biti ZELENA in ne ČRNA !!!!! Samo to . Če te pa zanima imam 18 koles in sem naredil km , ohoho .

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:17 28.september 2024.

      Še novinarja sta se dostikrat zmotila in bila zbegana,ker nista vedel kdo je kdo!!! Eni ste tok pametni,da vam kar škodi (dare)!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.