Slovenija
112 ogledov

RTV: 23 tisočakov za imaginarno novinarko

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • gunfight 10:46 09.avgust 2012.

    A bo kdo kej odškodninsko odgovarjal???

  • gunfight 11:49 09.avgust 2012.

    Še dobr da imamo tebe brihto!

  • suzana.kos 15:41 09.avgust 2012.

    na rtv bi bila definitivno potrebna ena velika čistka...koliko novinarjev se tam praska in tu pa tam kaj skupaj spravi....

  • mrki 08:29 09.avgust 2012.

    koliko je še takih novinark !? sej nii čudno da je TRV u riti !! - odpustit 30% folka !

  • VSK 08:32 09.avgust 2012.

    L O P O V I !!!!!!!!

  • dragec 10:11 09.avgust 2012.

    Gospodje na RTV, državljanom Slovenije predlagam, da se ukine naziv JAVNA, državna televizija, da se financira iz reklam in, da mi prenehamo plačevati RTV naročnine (ali da plačujemo IMAGINARNO).

  • Mr.Bean 10:25 09.avgust 2012.

    Pri meni se tudi dogaja nekaj podobnega. Plačam prispevek, ker nikoli ne gledam RTV.

  • zic 10:52 09.avgust 2012.

    jaz pa to ne verjamem, zato ker tile novinarčki čakajo na neke novice kot buldog na hrano čez šipo, pol pa neki na pol ujamejo in evo udri v cajtnge...in pol nezadovoln folk orgazmira ob nepreverjenih novicah....

  • zic 10:52 09.avgust 2012.

    verjetno ti, ker bedarije sprašuješ in verjameš v nepreverjene novice...pejt raj na golovc al pa na šmarno, ti bo bolš

  • allstarr111 10:20 09.avgust 2012.

    Mene zanima samo ena stvar, KOGA SO ZARADI TEGA ZAPRLI ???Namreč če jest ukradem v štacuni za več kot 50 evrov, bom šel v zapor.Resno me zanima kaj počne policija, oz. kdaj bo začela zapirat tudi ...prikaži več za večje zneske od 50 evrov

  • mirko 10:53 09.avgust 2012.

    Zakaj hudiča moramo imet nacionalno televizijo, ki se financira iz obveznega prispevka in delno od davkoplačevalcev ?!!! Ane bi bilo boljše če bi država razpisala javno naročilo, ki bi bila namenjena za oddaje, ki so za dobrobit nacionalnemu interesu, kot ...prikaži večt je izobraževanje, kultura in podobno. Na teh razpisih bi lahko kandidirali vsi televizijski mediji prisotni na Slovenskem trgu. Nacionalno televizijo pa spremenit v komercijalno v lasti države in se lenuhi na nacionalki naj živijo od svojega dela, ne pa tako kot sedaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.