Svet
3463 ogledov

Rusi tolčejo, Ukrajinci se umikajo

Komentarjev 48
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 13:06 12.maj 2024.

    Vojno je treba čimprej ustaviti za pogajalsko mizo..

    • Kmodri_ 13:11 12.maj 2024.

      Seveda, naj se dogovorijo glede Donecka in Rogaška. Krim pa naj vrnejo!

    • Ender3 15:02 12.maj 2024.

      Kmodri_pošlji jim vaše pobožne, prikletne želje. Morda jih celo uslišijo..

    • Enzgg4 16:06 12.maj 2024.

      Kmodri, Rusi nikoli ne bodo pristali na to, da bo Krim ukrajinski, dokler imajo oni tam pomorsko bazo, Ukrajinci pa rinejo v NATO (oz. bolje: NATO rine v UA).

    • Idioti 19:24 12.maj 2024.

      PREVEČ JE V IGRI , DA BI SE VOJNA DEJSTVA USTAVILA ! Vojno lahko ustavi samo Rusija , ko bi pred tem podpisala KAPITULACIJO njenih enot vzhodno od Dnjepra in pristala na absolutno kontrolo , na preostanku države pod Ruskom ...prikaži večm kontrolom ! Je to mogoče da Zelenski naredi ? NI MOŽNO !

    • Idioti 19:25 12.maj 2024.

      NAPAKA : ne svojih ampak kapitulacijo UA vojske

  • Avatar Hribar65
    Hribar65 13:36 12.maj 2024.

    Grad gori, Ukrajinec beži.. vino teče, naj še teče kri. SLAVA RUSIJI - Z - СЛАВА РОССИИ

    • Ender3 15:03 12.maj 2024.

      👍 pametni bi odnehali posebno tisti ki krvavijo v interesu zahoda.

    • Jernej65 15:11 12.maj 2024.

      "Naj še teče kri" dva bedaka sta žejna krvi.

    • Kmodri_ 15:40 12.maj 2024.

      Hribar65 brž na fronto, da občutiš prelivanje krvi...pol boš govoril drugače!

  • bobubob 17:56 12.maj 2024.

    A zato videvam tule vedno več dragih avtov z ukrajinskimi tablicami? Mafija, ki se ne želi boriti za svojo domovino, beži k nam, v pravo domovino evropske mafije? Pravijo da so tam, kjer ima lisica brlog, kure najvarnejše....

  • Idioti 19:33 12.maj 2024.

    Še to , da ne boste spet presenečeni ! HARKOVSKO PODROČJE , JE NASELJENO 80 % Z RUSI in je glasovalo za prikljućitev Rusiji. Rusi ne bodo rušili domov in hiš svojih ljudi , na to jih prisiljava UA vojska ...prikaži več , ki evakuira Ruse , da bi njihove hiše uporabljala za bunkerje . Bagra lena in pokvarjena , se ni sposobna bojevati ba bojnem polju ampak v mestih , ki niso njihova . Rus bo in je porušil kar je potrebno več pa ne in NE BO OSVAJAL HARKOVA , AMPAK OBKOLIL IN NEVTRALIZIRAL !!!!!!!!

  • Idioti 19:20 12.maj 2024.

    PRESENETLJIVI ?????????? Jaz sem vam v svojem komentarju z dne 25. ali 26. 4 . JASNO in glasno povedal , da bo Rusija sprožila napad 1. maja ali pa 9. maja . Sprožila ga je 8. maja s čiščenjem minskih ...prikaži več svojih in UA polj , za prehod svojih oklepnih enot preko minskih polj. Na začetek zmagovitega pohoda so pa krenli 2 dni kasneje . KAJ je tu tako PRESENETLJIVEGA , da mi je vedet ! Pizduni , vzemte me za vojnega komentatorja , pa ne boste več "PRESENEČENI !

    • Jernej65 00:32 13.maj 2024.

      Idioti, glede na tvoje napovedi, bi morilski Putler že zdavnaj zavzel Ukrajino, Nato bi se že razpadel, EU bi zmrznila brez ruskega plina. Tako se pa tvoj morilski Putler še stalno muči in preliva ukrajinsko in rusko kri. Kak meter ...prikaži več sem in tja na fronti za stotisoče mrtvih in ranjenih. Takšnih komentatorjev, kot si ti kar mrgoli na tem forumu. Hitler je v par tednih zasedel skoraj celo Evropo, na koncu je vojno izgubil. Jasno je le to, da bo uničil Ukrajino in tudi Rusijo, preden se bo stegnil.

    • Idioti 13:30 13.maj 2024.

      Lej prjatu , napovedal odcepitev SLO, napovedal vojno, zadel začetek HR-SR vojne in jim ušel 5 min prej, napovedal napad Srbov na Bihač 7 dni prej, napovedal Olujo , tako da sem bil zraven in napovedal nepadec Banja luke. Napovedal ...prikaži večl padec Miloševiča in sedaj ti vnaprej povem , Rusi bodo prišli vojno do Dnjepra v vsej dolžini, pa če se svet postavi na glavo. Pogoj je da ne bo UA prej kapitulirala . Ostanek UA bo protektorat RF.

    • Jernej65 15:00 13.maj 2024.

      Idioti, super, dobili smo novo babo Vango. Vem kaj vse si napovedal zadnji dve leti, malo se je uresničilo.

    • Idioti 20:26 15.maj 2024.

      Vse se je uresničilo in se še bo ! In veš zakaj ? Ker gledam realno in potrebo po ukrepanju ene ali druge strani . Kaj sem vse še sporočil naprej nadležnim v vojni , pa ni za javnost !

    • Jernej65 23:40 15.maj 2024.

      Ne vem in me ne zanima kaj vse si napovedal. Zadnje dve leti serješ samo klanfe.

    • peter25 02:08 16.maj 2024.

      Jernej...ce bi mi leta 2000 kdo rekel, da bo 2024 ameriski dolg skoraj 40 000 milijard dolarjev, da bo na zahodu ogromno brezdomcev, vecina inovacij in proizvodnje bo prihajalo iz Azije, da bo vec, kot 50% Britancev prijemalo drzavno socialno ...prikaži več pomoc, da bodo zahodnjaki odvisni od charities, ki donirajo hrano, da ne bo denarja za sanitarije, otroci brez rednih obrokov...bi rekel, da se ti je mocno zmesalo. Vojno zmagujejo Azijci...

    • Jernej65 07:54 16.maj 2024.

      Še eden večni jamrač, pesimist, ki samo jamra, namesto da bi kaj naredil.

  • atamama 17:59 12.maj 2024.

    Kot berem domače spletne časopise iz Francije in Nemčije gledam hkrati še vremenske napovedi za EU. Potolažim se vsakokrat ko piha proti zahodu. Ker s tem ''bluzenjem'' voditeljev je glede na besednjak jasno, da se nam ne piše nič dobrega. ...prikaži več Podoben besednjak so imeli pred napadom na Irak. Vsem hujskačem pa v premisleik koliko časa rabi raketa z nuklearno glavo za 500, za 1000 in za 4500 km. Ja tista zadnja razdalja daje čas. da se odprejo silosi, kaj pa ostali?

  • LukaMB 21:39 12.maj 2024.

    Potrebno je stolčt nato-teroriste inštruktorje, jih nagačiti z vsemi epoletami in razstaviti kot voščene lutke v centru Moskve, potem pa še njihove marionete dotolčt do konca.

  • bobubob 20:43 12.maj 2024.

    To je samo taktična poteza ukrajinskih borcev za ameriške, ups, ukrajinske interese...saj vsi vemo, da bo Volodja zmagovalec. Finančno sicer, a koga brigajo podrobnosti. Zmagal bo. In pri tem bomo imeli zasluge tudi mi, slovenski davkoplačevalci. Takorekoč vedno smo na ...prikaži več na zmagoviti strani. Smo odgovorni. Tako kot smo bili leta 45. Oziroma - so. Vsak narod ima namreč svojega zmagovitega Volodjo. Plebs pa je vedno na luzerski strani, tako pod ruskim kot pod ameriškim komunizmom.

  • jezero 11:36 14.maj 2024.

    V Sloveniji "ubogi" Ukrajinci v najdražjih avtomobilih preprodajajo hiše in apartmaje! Zelenskemu pa padajo milijarde direktno v žep; on mpra v mseoreznico pošiljati samo živo meso. Ogabno! Vse samo zato, da bi ZDA in hlapci oslabili Rusijo.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 07:14 14.maj 2024.

    Ne manjka dosti, ko bodo sami ukrajinci spregledali,da jih je zeleni narkoman prodal!!! https://www.youtube.com/watch?v=e3L4h8VwiQs

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 07:15 14.maj 2024.

      Ko Ukrajinci preštevajo svoje mrtve,zeleni smrad prešteva svoje milijone na računu!!!

  • Idioti 20:19 15.maj 2024.

    Včeraj so zajeli 60 pripadnikov specialnih nacistov skupine KRAKEN , ki so nekdanji AZOV iz Mariupolja ! Mislim , da bodo sesali svoje q in nikoli već ne videli drugega , kot bele breze Sibirije !

  • Burja 21:05 12.maj 2024.

    Saj drugega ne znajo ali kot je nekoč dejal milojko " neznamo da radimo, ali znamo da se bijemo". Pač isto pleme!!

    • Idioti 20:32 15.maj 2024.

      Pravilno bi bilo za Srbe : Neznamo da se bijemo al se mi ipak bijemo , jer neznamo da radimo !

    • Idioti 20:34 15.maj 2024.

      A za Ruse : Mi znamo da radimo ali ako moramo ratovati , znamo i to !

  • Kmodri_ 13:10 12.maj 2024.

    Putlerju se je mudilo na Evrovizijo! Aja, jo bo zamudil za 100 let!

    • Ender3 15:05 12.maj 2024.

      Nič se mu ni mudilo, s tem je privarčeval nekaj miljonov za obrambo svoje države in državljanov.

    • Jernej65 15:12 12.maj 2024.

      Ender3, a si spet na glavo padel. Kdo napada Rusijo? Kolikor je meni znano morilski Putler napada Ukrajino.

    • Kmodri_ 15:39 12.maj 2024.

      Hja, čudno pojmovanje obrambe, ko pa je Putler sam začel vojno!

    • Avatar NickMason
      NickMason 15:50 12.maj 2024.

      Napad je najboljša obramba

    • Jernej65 15:54 12.maj 2024.

      NickMason, seveda za bebca kot si ti. Tudi ti bi napadel soseda, preden bi on tebe.

    • Avatar NickMason
      NickMason 16:05 12.maj 2024.

      Jernej65,živčki zbor🤣

    • Jernej65 19:18 12.maj 2024.

      NickMason, jaz jih vsaj imam v zboru, ti si že zdavnaj živčna razvalina za vse okoli sebe. Sem srečen, da te nimam za soseda.

    • Avatar NickMason
      NickMason 19:24 12.maj 2024.

      Jernej65,res je, bogi so tvoji sosedi🤣🤣🤣

    • Jernej65 19:28 12.maj 2024.

      Ker vsi mrzijo rusofilske opice, mislim da si niso bogi, bogi bi si bil ti, če bi se preselil v našo soseščino.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:29 12.maj 2024.

      Bilko Debilko v vsem svojem sijaju!!!

    • Jernej65 19:31 12.maj 2024.

      Brez podganarja pa ne gre, vsake tolko časa potisne svojo smrdljivo glavo iz Putlerjeve smrdljive riti.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 20:01 12.maj 2024.

      Lepo da si se prepoznal,debil se itak prepozna!!! ZDA v vsem svojem sijaju https://theworldwatch.com/videos/1611885/elections-have-consequences-keep-being-a-liberal-look-at-this-mess/

    • Jernej65 00:16 13.maj 2024.

      Pantani2, a zopet lapaš, kaj mene brigajo ZDA. Če si ti podganar iz smrdljive Putlerjeve riti, kaj imajo ZDA pri tem, a so te oni porinili vanjo. Mogoče bi se še ti slikal, vendar je pretemno v Putlerjevi riti, fleša ...prikaži več ti pa ni dal, da bi se lahko pogledal, kakšen podganji slinavec si. To bi bilo zanimivo videti.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 05:33 13.maj 2024.

      Ti si še vedno v razvoju!!!

    • Jernej65 07:43 13.maj 2024.

      Pantani2, res je, normalen človek se razvija vse življenje. Problem je pri tebi, ker se nikoli ne boš začel razvijati. Dobiš moj plus.

    • Avatar NickMason
      NickMason 07:47 13.maj 2024.

      Jernej65,samo kar si ti še pri stopnji amebe

    • Jernej65 07:51 13.maj 2024.

      NickMason, ko mi nekdo začne s takimi kot ti in tvoj podganar, vem da sem ga pribil na zid in lahko še samo gobca nesmisle, kaj drugega mu ne preostane. Se vsaj lahko hvališ, da te je "ameba" pribila na zid.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.