Svet
4081 ogledov

Rusi vojake tihotapili v karibski državi, obljubljali so jim nebesa, zdaj ...

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 11:16 05.september 2023.

    Jaz ne vem zakaj se naši rusofili ne odločajo za to? Jaz na njihovem mestu ne bi iz rok izpustil te priložnosti, saj EU bad, NATO bad, USA bad, Rusija good.

    • BenX 11:21 05.september 2023.

      Ti natofil še ne vrtiš puške v mogočni nato vojski na strani dobrih in poštenih? Grem stavit, da si na referendumu obkrožil ZA. Torej, kako kaže?

    • blayo 11:25 05.september 2023.

      V državah članicah NATO-a vihti puško kdor jo želi.

    • BenX 11:43 05.september 2023.

      Aha, tisti, ki vojno in ubijanje podpirate in na veliko propagirate (ne mislim samo ukrajinske agresije proti ruskemu narodu od 2014 dalje oz. po tihem že prej), ste pa hrabri samo za tipkovnico. Razumem... 😁

    • blayo 12:10 05.september 2023.

      Ti si pa hraber kje? Jaz ne vem kdo vojno podpira in propagira, zagotovo je jaz ne. Definitivno se pa Ukrajinci borijo proti okupatorju na lastni zemlji in ta boj podpiram. Ta ukrajinska agresija (kot ji ti praviš) ima precej ...prikaži večj daljšo brado kot se morda zavedaš in je logično nadaljevanje vsega kar se je v Ukrajini dogajalo v času Sovjetske Zveze. Jasno je ruski propagandni aparat vse skupaj precej napihnil, ti pa temu verjameš in ploskaš.

    • Jernej65 16:34 05.september 2023.

      BenX, malo si pomešal pojme, kdo je agresor in kdo se brani ter kdo pobija. Ukrajinska agresija nad ruskim narodom, na ukrajinskem ozemlju. Ta izjava pa prekosi vse rusofilske nebuloze do sedaj.

  • Kmodri 12:44 05.september 2023.

    Putler je s tem, da išče kanon Čufer presegel samega sebe! Haag ali likvidacija ga čaka!

  • kapibara1 12:04 05.september 2023.

    Malo vspodbude za ukrije: https://www.facebook.com/100004010844316/videos/330224225828308

  • Jernej65 10:52 05.september 2023.

    Morilski Putler na veliko novači priseljence, jim jemlje dokumente ter jih sili v svojo vojno. Boji se jeze ruskega naroda pri ponovni mobilizaciji, zaradi tega so nasrkali priseljenci. Blaznost Putlerja morilskega ne pozna meja.

    • blayo 11:17 05.september 2023.

      Tukaj se vidi kdo dejansko je nacist.

    • Jernej65 11:22 05.september 2023.

      Morilski Putler se bori proti namišljenim nacistom, z nacističnimi prijemi. Morilski, naci Putler v vsem svojem sijaju.

    • BenX 11:22 05.september 2023.

      Če piše na žurnalu bo že res.. Verjetno ti osebno poznaš še vsaj 10 takih primerov. 😁

    • Jernej65 11:26 05.september 2023.

      BenX, to si ni izmislil žurnal, to trdi Kubanska vlada in se piše po svetovnih medijih, razen seveda ruskih. Za rusofilske buče, je seveda to laž, ker njihov bog "morilski Putler" pač ne laže.

    • blayo 11:26 05.september 2023.

      Hehe, za rusofile je zdaj že Žurnal kriv 😂

    • blayo 11:29 05.september 2023.

      Najprej so bili ukro nacisti, potem 150 milijonov pobitih Rusov v Donecku, potem NATO, potem biolabi... zdaj je že Žurnal 😂

    • BenX 11:36 05.september 2023.

      Ne pravim, da je laž, pravim samo, da se je pisalo o "ruskem tanku, ki je gazil civiliste" sred Kijva, nekem letalskem duhu, ki je hrabro postrelil vse kar lazi in kar gre, pogumnih mornarjih, ki so do smrti branili ...prikaži več nek otoček in še mnogo mnogo bedarij. Malo poglejte za nazaj vajine komentarje pod te fake news... 😂

    • blayo 11:56 05.september 2023.

      No daj, prosim poišči moje komentarje pod temi članki, če si upaš 😂😂😂

    • Jernej65 13:05 05.september 2023.

      BenX, a res misliš, da verjamem vse kar kdo objavi. Včasih je zelo težko ločiti zrno od plevela. Mi je pa zanimivo, da rusofili apriori vse zanikate, kar ni vprid Putinu, kot lažne novice, po drugi strani pa širite neke ...prikaži več laži, ki jih producira ruski propagandni stroj, ki posnema Hitlerjevo propagando med 2 vojno. Ko Putin drži govor ruskemu narodu, je sestavljen vsaj iz 90% laži.

  • Naklonsky 10:22 06.september 2023.

    Komunajzarske metode, nič novega.

  • Antivaxer 11:58 05.september 2023.

    Ja, kaj pa, če je vse res?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.