Nič posebnega, tako vedno izgleda, ko gredo hčerkice šejkov po nakupih v Pariz ali Milano !
pred leti imel obratno,ker sem imel samo 1 vrečko kupljenega iz tujine pregledali vse ,sedeže ven itd ,odvisno na kake šerifa naletiš
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Nič posebnega, tako vedno izgleda, ko gredo hčerkice šejkov po nakupih v Pariz ali Milano !
pred leti imel obratno,ker sem imel samo 1 vrečko kupljenega iz tujine pregledali vse ,sedeže ven itd ,odvisno na kake šerifa naletiš