Slovenija
16361 ogledov

''Sami sebi so oddali napačen obračun, mene pa rubili brez opomina''

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 07:38 11.februar 2019.

    mene je furs rubil za prometni prekrsek za nekoga z istim imenom a popolnoma drugim prebivaliscem. Nikoli nisem dobil nazaj stroskov bancne blokade.

    • Avatar vec
      vec 10:21 11.februar 2019.

      zato ker NISI težil, težiti jim moraš NON stop, ker to ni DRŽAVA, ampak nek uradnik ki se boji lastne sence da nebi izgubil take lepe službice, on bo naredil VSE da njegova obvelja. Zato je najbolj pomembno da ko ...prikaži več vidiš da nimajo PRAV takrat ti USEKAŠ nazaj z vsemi topovi, naj podlež čuti kakoo zgleda ko se ON z velikim veseljem "v imenu države" spravlja na navadne ljudi.

  • Avatar Leon
    Leon 08:21 11.februar 2019.

    Se čudim da jih ni nihče obiskal in jim odprl betico .

  • jakec1575 12:51 11.februar 2019.

    Če je njihova napaka, bi morali kriti tudi stroske bancne izvrsbe. to je nezakonito in cista kraja. Če je napaka delavca na Fursu, naj placa furs ali delavec. tako kot mora Mercatorjeca delavka ce zafrkne. Tole bi moral v roke ...prikaži več vzeti kak odvetnik.

    • janez.zalaznik 11:26 15.februar 2019.

      Ja zakonsko gledano ni napaka Fursa, saj oni obrazec le predizpolnijo, tako kot informativni izračun dohodnine, odgovoren pa je še vedno zavezanec. So pa vsaj za invalide vsi ti predizpolnjeni obrazci napačni.

  • matermila 09:34 11.februar 2019.

    Neverjetno striktni so pri malih ljudeh,rubeža pri prvorazrednih se pa ne lotevajo ravno z navdušenostjo.

    • Kmodri 12:48 12.februar 2019.

      Najlažje je po malih udariti....

  • Amelie_Downes 10:00 14.februar 2019.

    Google zdaj plačuje $ 526 do $ 937 vsake tri dni za delo na spletu od doma. To delo sem se pridružil pred mesecem dni in v prvem mesecu tega dela sem zaslužil 27.492 $. To delo je res neverjetno ...prikaži več in mi daje vsak dan odličen dohodek s krajšim delovnim časom. Vsaka oseba lahko zdaj na tej spletni strani zz lahkoto dobi več dohodka >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

  • Ludvik Miholic 19:17 11.februar 2019.

    zanima me kako se bo drzava SLOVENIJA oponasala da bo mogla ITALIJI vrniti SLOVENSKO ISTRO za zlocine katere je naredila po vojni 1945-46 zob za zob

  • miho 10:51 11.februar 2019.

    Bureaucracy^10

  • borut08 17:52 14.februar 2019.

    Drzava izkorisca in trpinci postene,da bodo lahko lopovi prisesani na drzavne jasli vec pokradli iz drzavne malhe,ce pa si glasen te pa v delo vzame drzava oz.policija in te unici in zmeraj se izgovorijo na nekaksnega strica iz ozadja oz.posameznika,da ...prikaži več si operejo roke in prikrijejo svinjarije samo,da sistem deluje oz.mafijska dtzava.

  • mojglas 07:13 11.februar 2019.

    Sam je odgovoren ker ni pogledal. Sam bi si oddajal a enkrat mu je tezko pogledat. Vsak se lahko zmoti.... In ja tolikokrat koliko je pravilno oddano, ravno takrat ko ne pogledaš pa je lahko napacno. Sej naslednji dan ga ...prikaži več sigurno niso dali v izvrsbo, tak da ce med tem casom ni pogledal kartice si je sam kriv. To ti je osnova podjetnika da spremlja davcno kartico.

    • janez.zalaznik 09:50 11.februar 2019.

      Strinjam se z vami, da je to odgovornost podjetnika, hkrati pa morate priznati, da je nenavadno, da vsi, ki imajo priznano invalidnost, vedno dobijo napačno predizpolnjen obrazec.

    • blayo 00:35 12.februar 2019.

      Kot rečeno podatka o priznani invalidnosti pač ne dobijo. Enako kot ne podatkov o koriščenju očetovskega dopusta. Enako je z informativnim izračunom dohodnine... FURS ti ga naredi na podlagi podatkov, ki jih imajo. Če ne narediš nič, postane odločba in ...prikaži več znesek s te odločbe si dolžan plačati...

    • janez.zalaznik 07:00 12.februar 2019.

      Ja, se strinjam, ampak si predstavljate, da podatki o porodniški in ocetovskem dopustu ne bi bili vključeni v informativni izračun dohodnine?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.