Magazin /magazin/vip
80049 ogledov

Sanjski moški: Mama mia, ste videli vroče fotografije Blaževe Tine?

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 10:25 30.november 2022.

    Včasih smo osebice, ki so pomanjkljivo naravno erotičnost nadomeščale z napadalno seksualnostjo, imenovali "kurbeše"...ali pa da jim iz oči gleda določen organ..;)

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 08:14 30.november 2022.

    včasih so se tako ponujale pro*titutke... sedaj pa je to zgleda že kar trend oz. sporočilo "glej me, a bi bil moj sugar daddy".

  • matermila 12:39 30.november 2022.

    O postavi bi lahko kako rekli, v faco pa ni najbolj posrečena. Sicer pa, če veš da te bo nekdo fotkal, te prav postavil, sem tudi jaz lahko kot Tarzan,

  • Pierre 13:21 30.november 2022.

    So jim rekli ''radodajke'' :-)

  • wolfenstein 11:52 30.november 2022.

    "Prepričani smo, da bo v šovu prišla zelo daleč, če je Blaž videl njene vroče posnetke ..." Če ima trohico pameti, bo kvečjemu obratno. Sicer pa je bolj očem všečnih na vsakem vogalu, ampak ne lepijo svoje golote po kandelabrih. ...prikaži več Po nevemkateri sezoni tega zrežiranega, drugje zdavnaj preživetega skrpucala, bi moralo biti gledalcem že zdavnaj jasno, da tudi tokrat mulc ni v šovu zaradi njih in dekleta niso v šovu zaradi njega. Kar se tiče fotk pa "Nije lice dalo, što je dupe obećalo."

  • kapibara1 19:14 30.november 2022.

    Ma lej... za njivico ji preorat- bi bila.. Dejstvo pa je, da ko babšetam popularnost pada, začnejo joške - rit - in luliko kazat..

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:08 01.december 2022.

    Razgledana in samozavestna punca ne išče pozornosti na družbenih omrežjih pomankljivo oblečena.

  • bi_ba 17:16 01.december 2022.

    Čudno, da je še samska, ko se tako ponuja. Malo v letih je že, pa je mislila da bi bila za tega fantiča? Se bo še načakala s to faco in obnašanjem. Žal rit ni čist vse.

  • Zvono 18:03 03.december 2022.

    Nič posebnega, navadna čeljust s kurbičastim pogledom. 🤢🤮

  • miro8 10:55 02.december 2022.

    Pa police v kopalnici bi tudi lahko malo pospravla in cunje zložila !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.