Slovenija
25722 ogledov

Sankcije za zdravnika, okuženega z južnoafriškim sevom

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:43 03.marec 2021.

    Se bojim, da bodo bolj nasrkali dijaki, ki so z maskami in v varni razdalji protestirali proti zaprtim šolam...saj se virus neverjetno hitro širi, če imaš v rokah plakat na katerem je kaj protivladnega..Butale skorumpirane..

    • Avatar Leon
      Leon 14:44 03.marec 2021.

      https://www.norakrava.si/dijaki-na-ljudskem-sodiscu-priznali-poizkus-drzavnega-udara-in-paktiranje-s-sovraznikom/

  • rd2dmk2 09:41 03.marec 2021.

    če bi pa ena sestra šla recimo v avstrijo za dodatno delo pomagat pri testiranju pa.....mene ne zanima pravno kaznovanje, ne zanimajo me predpisi in zakoni. res me pa zanima kakšno moralo ima ta oseba. res me zanima. za prgišče ...prikaži večšče novcev gre reskirat naše zdravje. če sem čist odkrit briga me zanj. ampak on se vrne med pacinte, med državljane. in ima diplome. in sedaj naj javno pove, je res čist mirne vesti šel tja dol in če ga res nič ne skrbi in čemu potem vsi ukrepi pri nas za nas.

    • titty 11:39 03.marec 2021.

      Če je mati narava skromna, ti nobena diploma ne pomaga. In ja, pri njem je bila mati narava zelo zelo skromna!

    • Avatar Leon
      Leon 14:47 03.marec 2021.

      Zakaj bi bil drugačen od ostalih ? Ali milsite,da ostali zdravniki ob zapori ZD ko so bili ne dostopni niso služili v privatnih ambulantah ? Kdo še zaupa kasti ?

  • stilist 09:23 03.marec 2021.

    Tudi enega poštenega ni več v tej državi...

    • janez864 13:44 03.marec 2021.

      Razen velikega vodje in malega kurčka Hojska.

  • Avatar pantani
    pantani 09:53 03.marec 2021.

    Predstojnik nevrokirurškega oddelka Janez Ravnik je za necenzurirano.si pojasnil, da zdravnik za delo v Namibiji ni imel soglasja in dodal, da ne ve, ali takšno soglasje tudi potrebuje. Kaj sedaj,ali rabi ali ne?!!! Že samo laganje vam je ušlo izpod ...prikaži več nadzora. Tukaj ni treba preveč razmišljat, oduzet licenco in prepoved izvajanja dela!!!

  • sam1 10:25 03.marec 2021.

    Kazen,ki je stresla celo Slovenijo !!! Ampak volk je sit in koza cela....

  • titty 11:49 03.marec 2021.

    Ta dohtar je brez vesti, možganov, poštenja,.... Dela na 9 lokacijah v Sloveniji (in neznanem številu lokacij po Evropi in neznanem številu celin), še najmanj na UKC Maribor, operira na črno v črni Afriki (davke verjetno tudi plača v Afriki), ...prikaži več, pacijenti na UKC ga zastonj čakajo, ker gospoda dela na ostalih lokacijah/celinah, čakalne vrste pri njem so najdaljše v Sloveniji.... Plačat bi moral zdravljenje vsem, ki so zaradi njega zboleli! Slovenska eminenca! Fuj!

  • kapibara 11:45 03.marec 2021.

    Viri iz bolnice pravijo, da je premočan zdravnik, bode kazen samo za na papir ali pa še to ne, je pa dejal: Vsako leto sem hodil lovit, tudi letos grem ( kaj pa lani ? )

  • Avatar drecos
    drecos 18:45 03.marec 2021.

    sramota za dohtarja, vzet licenco za vecno, budala brez mozganov

  • erika4 19:12 03.marec 2021.

    Ministri vam niso bili neodgovorni, ko se niso držali ukrepov, ki so jih sami postavili. Glup narod!!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:07 03.marec 2021.

    Nekdo pač mora biti žrtveno jagnje! Pač, metoda ustrahovanje! Šov pa gre lepo naprej!

  • ode 07:46 04.marec 2021.

    Res huda kazen. Imel bo enako plačo, manj odgovornosti in še več časa za fušanje po privat klinikah med rednim delovnim časom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.