Zdravje /zdravje/aktualno
5764 ogledov

Šarec: Za razliko od nekaterih staršev je vlada odgovorna

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Solton 15:15 16.december 2019.

    ma dej šarac spel se že nekam, da te ne gledamo...klovn nesposoben...

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:34 16.december 2019.

      Se strinjam,da je treba vse necepljene izolirat in jih kaznovat,zarad ogrožanja ostalih!

    • JONIJONI 18:01 16.december 2019.

      Razloži mi kako necepljeni ogroža cepljene! Če si se nanašal na tiste, ki ne morejo biti cepljeni, pa mi povej koliko je teh v Sloveniji!

    • Avatar Leon
      Leon 19:30 16.december 2019.

      Posledice so vidne pri nekaterih poslancih ,ki jih starši niso cepili proti noricam !

    • Avatar TruthWillPrevail
      TruthWillPrevail 15:21 17.december 2019.

      Leon, mi smo enostavno vodene koze preboleli drgač ane... Bolj k je folk cepljen, bolj je nor, bolj se boji vsakega bacila, a ko pride zaradi cepljenja do doživljenjskih kroničnih bolezni, tega se pa noben ne boji. Nič čudnega, da ...prikaži več je tolko rakavih, ko pa gojijo viruse in bakterije na rakavih celicah. Pa naj se cepci cepijo in bodo še bolj cepilno nori. Konec koncev, se cepiš za norice, torej po cepljenju postaneš nor. :)

  • Ivo 19:23 16.december 2019.

    Kaj je narobe z ukinitvijo vojske? Saj imamo policijo, za varnost, če pa nas katerakoli sosednja država napade, pa valjda nisi tako numen, da meniš, da se bo naša vojska upirala dlje kot 3 dni? Aja, to je bila šala?!? ...prikaži več Ha ha ha ha... OK, dobre imaš, ampak Denis Avdić ima boljše!

  • Rudman 10:18 17.december 2019.

    Vlada naj bo potem odgovorna tudi za posledice po cepljenju in vse stroske, kateri nastanejo s tem. Moja dva smo resili pocepilnih posledic. Potrebovali smo priblizno 5 let, da lahko sedaj normalno obiskujejo solo. V sloveniji bi bili ze v posebni soli

  • Avatar drecos
    drecos 18:39 16.december 2019.

    prokleta banda, neodgovorna lopovska mafija, komik da te ni sram lazi

  • Avatar cikove
    cikove 15:50 16.december 2019.

    Želite najti dekle za eno noč? Dobrodošli - www.GetMeets.com

  • moder 05:31 17.december 2019.

    Prodana duša Šarc...

  • Albatroz 19:50 16.december 2019.

    Naj zdravstvo plača cepljenje vsem tistim otrokom ki so v morebitni nevarnosti če se okužijo in me zastrupljajo vsih ostalih dosti jih je preživelo ošpice slinavko in ostalo ter imajo mnogo boljši imunski odpor kot pred tem. Glede vojske pa ...prikaži več je marsi kateri mnenja da je edina oborožena enota v Sloveniji ki kaj zmore društvo lovcev.

  • marvin63 06:05 17.december 2019.

    Od 30 primerov je torej zbolelo 6 otrok (do 15 let!) Ostale lahko smatramo kot odralse, morda tujce ali te, ki so z njimi prišli v stik? Odgovornost boste zdaj kazali nad represijo nad straši? Zakaj uspejo Japonci biti odgovorni ...prikaži več do svojih državljanov in otrok ter države brez represije nad starši? Prav danes sem se zopet spomnil na Koroške dečke in kalvarijo tega in podobnih primerov. To je izkaz neodgovornosti države, izkaz Enoumja, kjer ne zmoremo prehoda v svobodno, pluralno družbo.

  • uros45 17:10 17.december 2019.

    ZA svobodo odločanja o cepljenju otrok! Itak starši vedno v vsakem primeru nosijo posledice. V kolikor je v demokratični državi to prisila, gre za fašizem, ne demokracijo! Do sedaj niti pediatri, niti država, niti proizvajalci cepiv niso odgovarjali ali kakor ...prikaži več koli drugače finančno poravnali stroške zdravljenj in uničena življenja staršem od cepiv poškodovanih otrok. Teh je ogromno! Nihče ne prevzame odgovornosti. Zakaj mediji (fake news) ne poročajo o takih primerih? Odgovor je jasen.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 19:36 16.december 2019.

    Kva je,Baba je 🐸, 🐸 pa člouk ni.Sej je dober v tej branži.

  • Avatar Lannilena
    Lannilena 00:02 17.december 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

  • Avatar TruthWillPrevail
    TruthWillPrevail 18:33 16.december 2019.

    Zakaj ne poveste, da se je celo jih nekaj okužilo s prehladom? Ali z vodenimi kozami, ker te so identično nevarne kot ošpice? In če je Šarc odgovoren, ga bomo potegnili v obligacijo in to doživljenjsko zasebno obligacijo da bo ...prikaži več plačeval doživljenjsko mesečno rento tistim, ki so utrpeli posledice cepljenja. Pri OMRju predvsem doživljenjski diabetes tipa 1 in sprememba DNK cepljenega, ki ga daje naprej potomcem - nepopravljivo!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.