Avto
25 ogledov

Še bližje golfovemu prestolu

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • SiByte 19:33 12.julij 2011.

    Golf je še zmeraj golf, ni mu primerjeve :D

  • MarkLevinson 00:48 30.julij 2011.

    Meni 3 leta star passat ni sredi zime zjutraj vžgal. Za en preklet motorček v velikosti skodelice sem plačal 1500€. Pač ga je mraz stisnil. In ne dolgo zatem še ena podobna zadeva, ki me je prišla pa ''samo'' jurja.<br ...prikaži več />Če se ti to zgodi v eni zimi mislim, da imaš dovolj dober razlog, da znamki nekaj zameriš.

  • Rok Lokovsek 11:46 13.julij 2011.

    Golf je že en čas brez večjih pozitivnih sprememb, ford ga je zgolj prehitel. Ne izdeluje novih modelov kot po tekočem traku kakor VW ampak si vzame čas in potem tako čudovito mojstrovino pokažejo. ;) tudi ne crkuje elektronika kakor ...prikaži več pri rosno mladih VW starih 2 leti :D (izkušnje)

  • Jan Schmitt 19:28 13.julij 2011.

    Danes je pač tako, da maš lahko z vsako znamko dobre ali pa slabe izkušnje. Mogoče si ti imel smolo z svojim VW, jaz imam pa precej slabe izkušnje (sploh z elektroniko) z Fordi.

  • trimix 12:10 29.julij 2011.

    ..temno rdec (trula visnja) Golf diesel, bela kuhinja, Nemski ovcar pa piksna pira: mokre sanje vsakega slovenceljna ;-)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.