Zdravje
24898 ogledov

Še en stranski učinek cepljenja proti COVID-19?

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • drecos123 10:00 23.avgust 2022.

    zato se nikoli ne cepim z tem ničvrednim strupom

  • bobubob 11:09 23.avgust 2022.

    Tole 'cepljenje' je postalo cepljenje šele s spremembo definicije. Prej ta postopek ni imel nikakršne zveze s cepljenjem kot ga poznamo od nekdaj. Tudi s 'cepivom' niti teoretično ni vse kot bi moralo biti - kljub naporom medijev še vedno ...prikaži več ne izpolnjuje kriterijev za tako poimenovanje. Praktično, glede na način testiranja in povzročene posledice je to eksperimentalni strup. Zarota? Le za tiste, ki še vedno tlačijo glavo v pesek....

  • dani5 11:19 23.avgust 2022.

    https://ijvtpr.com/index.php/IJVTPR/article/view/47/80

  • Kmodri 13:24 23.avgust 2022.

    A zdaj bo pa Žurnal 24 izsledke skrival. Sram vas bodi!

  • mph2 13:35 23.avgust 2022.

    Zanimivo kakšen nor stranski efekt pa ima cepljenje šele na možgane antivaxxerjev, ki se sploh niso cepili. To pa je res pravi medicinski fenomen, počakajmo kakšne raziskave psihiatrije kaj bodo pokazale.

    • Avatar pantani
      pantani 13:40 23.avgust 2022.

      V letu dni 4x se cepit pa zbolevat za korono!?Valjda vsakemu kapne..Da se o stranskih ucinkih sploh ne pogovarjamo... Očitno nekateri še vedno spijo,ko se bodo zbudili,bo že prepozno!!!

    • BenX 14:19 23.avgust 2022.

      Mph2, cepljen sem proti vsem nevarnim boleznim, crne koze, ospice, oslivski kaselj itd. skratka, vse po spisku, kar smo dobili v mladosti. Ravno tako so cepljeni tudi moji otroci. Sem zato antivakser? Zato, ker se ne cepim proti prehladu si ...prikaži več ti jemljes pravico, da mene in ostale inteligentne ljudi zalis?? Raziskave psihiatrije, ki jo omenjas ugotavlja, da je zaradi takih kot si ti med mladimi in manj mladimi narejena ogromna skoda (psihicna in fizicna)!

    • mph2 20:12 23.avgust 2022.

      @benx, velikanska večina teh, ki so proti covid cepivu so že od prej proti vsem možnim, zato se govori o antivaxxerjih. Imet pomislek samo pri enem je lahko drugo. V šoli ja smo bili cepljeni proti vsemu, ne poznam nikogar ...prikaži več od sošolcev, da bi imel karkoli reakcij, niti, ko govorim še s starejšimi od sebe za nazaj. Me pa res zanima zakaj si sebe našel v mojem postu, morda pa ni ravno tako, kot si se naslikal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.