Svet
8920 ogledov

Še enkrat udarili po Rusiji

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Željko 21:34 06.oktober 2022.

    Ko smo šli iz Jugoslavije smo bili veseli ker nam je uspelo uiti njihovemu jarmu in bili smo svobodni. Ampak ne svoboda ni za Slovence je ne znamo živeti in tako smo šli še na slabše kot je bilo prej ...prikaži več šli smo v idijotsko in glupo EVROPO.

    • Naklonsky 21:44 06.oktober 2022.

      Hja, to je pa klasičen primer nekega idiotskega komentarja.

    • Željko 21:47 06.oktober 2022.

      Naklonsky ti boš pa ja vedel sej si vendar dopolnil 16 let

    • Jernej65 23:20 06.oktober 2022.

      Meni je v tej Evropi čist vredu, če je Željko zate glupa, je to tvoj problem. Ko bo glupa za večino slovencev, bomo pač šli na svoje. Zaenkrat je vsaka druga možnost slabša.

    • Ender3 23:40 06.oktober 2022.

      Željko vsi Ivekovi troli sa mladoletni in to o njih veliko pove. Poleg mame imajo še, idejnega očeta maloumja.

    • Jernej65 00:08 07.oktober 2022.

      Ender3, ne piši bedarij. Sem dal skozi Jugoslavijo in vse kar je sledilo po tem. Nisem nek Kordiš, ki mu je najljubši predsednik Tito, pa čeprav je še 8 let po Titovi smrti plaval po očetovih jajcih. Dobro vem kaj ...prikaži več pišem. V bivši Jugi smo hodili v "Evropo" in od tam švercali stvari, ki jih pri nas v trgovini sploh videl nisi. Sedaj smo del te evrope in za razliko od tebe senilnega starca, ta privilegij znam ceniti. Ti pa izvoli v Rusijo, če ti tu na odgovarja, za kanonfuter boš dober.

    • BenX 06:59 07.oktober 2022.

      Jernej, res si mogel kavo in kavbojke švercat, samo, si pa mel firme, kjer si kot delavec nekaj veljal, delovnik od šestih do dveh in zaradi tega zdrave družine, vzgojeno mladino, spoštovanje učiteljev in starejših,... Idi gledat v osnovno šolo ...prikaži več in boš videl kako so otroci zblojeni... Je to demokracija in napredek ki nekaj šteje? Mi živimo v iluziji svobode, smo pa večji sužnji kot kadarkoli prej, le da nam je udobneje. Če nisi opazil med korono se svoboda lahko hitro odvzame že z enim odlokom.

    • jozicamurn 17:46 07.oktober 2022.

      Sedaj smo na boljšem, imenuje se KOLONIJA (šiptarjev, muslimanov, ...) katero vodijo ZDA in VB in LGBT lobi.

    • Naklonsky 17:50 07.oktober 2022.

      Napaka. Lewaki in njim sorodni, kot 8.marec.

    • jozicamurn 17:53 07.oktober 2022.

      Nič ni napaka, točno tako je, brez suverenitete, kolonija za interese lgbt lobija in ZDA ter VB. Na podlagi vmešavanja bodo oni rasli mi pa šli v pogubo, to je bil cilj ZDA in VB, uspelo jim je, ker imamo ...prikaži več tukaj toliko ovc tipa Naklonsky, ki ne razmišljajo s svojo glavo. Ne niso samo levaki, orožje ne-EU članici in ne-nato teroristični članici je pošiljala prejšnja vlada, ki je sebe smatrala za desno in potem na največjem levem mediju CNN dobila pohvale za svoje delo.

    • jozicamurn 17:54 07.oktober 2022.

      Če te CNN hvali na veliko potem si uber-levak.

    • Željko 20:48 07.oktober 2022.

      BenX poklon tvojemu zapisu bolj nisi mogel točno povedati kaj se dogaja z našo družbo. Z Evropo je naša težko čakana svoboda odšla. Vse je predpisano kmalu bo predpis kdaj in koliko se lahko userješ. Bolano

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 20:32 06.oktober 2022.

    Rusi udarite do konca in zravnajte nacistično Ukrajino z zemljo! Slovenci vas popolnoma podpiramo!

  • Željko 21:39 06.oktober 2022.

    Draga Evropa in njeni voditelji Rusija ni vaš sovražnik! Vaš sovražnik smo vaši državljani ki imamo vaših igric na naš račun dovolj!!!! Potrebna je samo še mala iskrica in sprostila se bodo še nikoli videna uničujoča čustva! Bog vam pomagaj

  • Pišmevuh 20:46 06.oktober 2022.

    A to pa bo zdaj iztirilo Ruse. Kaj so nam zdaj dejansko prepovedali? Ni važno, tak smo že čisto v riti. Boljši, da naroči še kako milijardo cepiv, manj škode. Eu f..k you.

  • jozicamurn 00:06 07.oktober 2022.

    Zopet lgbtjevske narkomanske spake onanirajo na sankcije, Evropejci pa smo pahnjeni v bedo.

  • jakec1575 00:41 07.oktober 2022.

    meni samo ni jasno. Če je Putina skrbela rdeča linija, zakaj zaboga je priključil Herson in Zaporožje in ne Harkiv?? V hersonu je dobil njive in Črno morje. zavaroval vodovod do Krima. V Zaporožju sunil 10 mrd vredno JE. Torej ...prikaži več nič od rdeče črte. Kolonializem.

    • jozicamurn 23:22 08.oktober 2022.

      Pred nacisti je moral obvarovati električno omrežje ubogim ljudem, te bi bili namreč s svojo ZDA-VB cia mi6 blackwater sposobni jedrski reaktor uničiti, da bi nad EU bil oblak poln radioaktivnih delcev.

  • Jernej65 23:18 06.oktober 2022.

    Tako je prav. Proti temu cepcu Putinu, ki bi rat Evropo na vsak način sprl, je potrebno odločno nastopiti. Sankcije ga že počasi pošiljajo nazaj v preteklost. Edino česar mu ne bo zmanjkalo je nafte in plina. Počasi bo tudi ...prikaži več te energente lahko imel samo zase. Evrope ta cepec ne bo spravil na kolena s svojimi energenti. Evropa si bo opomogla, Rusijo bo pa ta bedak osamil in poslal daleč v preteklost in ja, lade brez ABS in erbegov so že za njih kruta sedanjost, to je šele začetek ruskega propada.

    • Ender3 23:37 06.oktober 2022.

      Jernej65 samo cepec je zmožen takšnega razmišljanja. Rusijo nikakršne sankcije ne bodo oslabile, ker so v večini primerov samozadostni.

    • Jernej65 00:14 07.oktober 2022.

      Rusija za današnje obdobje še zdaleč ni samozadostna. Njena samozadostnost bo zadoščala za obdobje 2 svetovne vojne. Svet je trenutno tako prepleten, da nobena država ni samozadostna, če hoče tekmovati z razvitim svetom. Tako da če sem jaz cepec si ...prikaži več ti cepec na kvadrat, glede na to kar pišeš.

    • jozicamurn 17:48 07.oktober 2022.

      Zakaj sankcije Rusiji, ko pa Rusija s svojo specialno operacijo ni naredila nič napačnega nobeni državi v EU, sami smo se vlekli v drek notri in obtožujemo Rusijo, da je ona kriva za posledice našega vmešavanja debilnih politikov v vladi ...prikaži več Slovenije? Kaj se greste, kakšna je to vlada, ki pošilja orožje ne-evropski članici in članici, ki ni v nato? To je precedens! Takojšnji odstop!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.