Slovenija
2863 ogledov

Se Gantarju maje stolček?

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 20:52 19.maj 2020.

    Že to, da je sploh ponovno postal minister je mali čudež. Po ravnanju je precej bližje dobaviteljski mafiji, kot nekomu ki bo uredil zadeve.

  • leonardo 07:31 20.maj 2020.

    Ti rit prodana, kdo pa tebi kaj verjame? Če si s tako lahkim srcem prestopil v koalicijo z Janšem, lahko govoriš kar hočeš. Kar pa se Gantarja tiče. Seveda je mogoče, da ga bo Janša zamenjal, ker je premalo poslušen.Gantar, ...prikaži več, če si pameten ne čakaj na to sramoto, sam odstopi. Še nekaj neposlušnih, pa je ta vlada v k....

  • Friderik1950 20:39 19.maj 2020.

    Sem že razlagal, da ima Gantar pri meni črno piko že iz prvega mandata, ko je, da bi bilo videti, da je le nekaj naredil, ukinil posmrtnino približno z besedami, češ, mi zdravimo in ne pokopavamo, čeprav to ni čisto ...prikaži več res. Tudi sedaj dela napake, pri tem pa ob zadržani mlačni splošnosti rad ostaja 'nič kriv'. Mene skrbi kako bo gospod Gantar uredil razmere v zdravstvu, ko pa zmeraj govori v nedoločni, noodločno upočasnjeni splošno enciklopedično pesimistični obliki. No, lahko pa, da bo, kdo ve?

  • Avatar Leon
    Leon 08:27 20.maj 2020.

    SDS je s pomočjo Pivčeve in Gantarja uničil DESUS . Edina rešitev so takojšnje spremembe v stranki .

  • Ender3 19:52 19.maj 2020.

    Gantar gotof si, upam da tudi zadnjič.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.