Bedno pisanje novega up.imena, ki kot papagaj ponavlja izjave svojega mecena in ideologa..Kmalu sam tisti, ki bo v položaju popuščati. Ker večine nasprotnikov ne bo kos ustaviti..
Naj bo še tako tragikomično, plebs ne vidi, ne sliši in tudi ne stori ničesar - z veseljem pa ploska vsakomur, ki ga pojaha! Bolj surovo ga jaha, bolj mu ploska. Počasi bo tudi komentiranje postalo nesmiselno.....
Pa imamo zgodovinsko vlado. Premier obsojen, skorumpiran. Za istega človeka-Matoza je že dobil oznako. KORUPCIJA, zdaj bo pa kaj ?? Istemu človeku ( osebnemu odvetniku naredič uslugo kot prvič) je spet zrihtal državno službo TOREJ JE ENOSTAVNO.
Janša je vesel, da Kosa ni v SLO, sicer bi " osivel", ha,ha,ha. Dandanes pa lahko Janša počne vse kar si izmisli. Tako je osebnemu odvetniku uredil že dve državni službi ! Za prvo službo je dobil Janša priznanje KPK… ...prikaži več KPK komudije za korupcijo, zdaj, v drugo, pa je vse tiho.
Skoda, da niste designirali podkakar za vodjo levuharjev. No, zdaj pa imate. Se spominjam, kako ste nabijali levaki, da Jansa nikoli ne bo drugic PM, Sedaj smo pa pri stevilki stiri. Matr kako ste neumni, levajzarji.
Zivel Janez, zivela Slovenija !
Puklasti samo enkrat ja Jajo imel mandat s podporo volilcev. Vse ostale si je prigrabel s pomočjo političnih izdajačcev ali tistega, ki je enostavno vrgel puško v koruzo. Vidiš kakšno očitno razliko pri tem mandatarstvu. Tudi zadnje volitve je realno… ...prikaži večo izgubil, četudi so bile zanj volitve nezakonite. Bolj zakonita se mu sedaj zdi četrta vlada.
puklasti.... NE. volivci ste NEUMNI ki volite skorumpiranega, obsojenega sodno dokazanega lažnivca. Ničesar dobrega ni prispeval zaSLO. V njegovi statistiki je tudi ZRUŠITEV PRVE VLADE RS, ha,ha,ha. TOREJ SAMO RUŠI IN SLO NE MORE NAPREJ.
Še en patron globoke države, težki blefer.....glede Janše se pa sprijaznite levičarji! Ni popuščanja :-)
Bedno pisanje novega up.imena, ki kot papagaj ponavlja izjave svojega mecena in ideologa..Kmalu sam tisti, ki bo v položaju popuščati. Ker večine nasprotnikov ne bo kos ustaviti..
Ja, diktator na delu., he,he,he Kot njegov zadnji mandat. Zgodovinski protesti so bili zoper.... puklastega, ha,ha,ha
Bilo kuda, Kos svuda !
Janša je vesel, da "KOS" delajo v EU in ne v SLO....
Zaka pa ? Vprasanje je samo, kje delajo vec skode !?
Puklasti ja, če se škoda meri po Janševih vatlih.
Zakaj bi se ga morali spominjati? A nam ga boste aktivirali spet na domačem terenu?
A vaš že lovi panika ? Desnica je vedno v strahu pred prišleki, ki bi jim kvarili politično vzdušje..
Iz stolčka....na stol...
Temu se reče kolobarjenje. Ampak tu ne gre za domačo funkcijo. Zanj je to vsekakor priznanje..
V mojih očeh eden največjih pokvarjencev iz Kučanovega štaba.
Jožek temu se reče sindrom fijakerskega konja !
Naj bo še tako tragikomično, plebs ne vidi, ne sliši in tudi ne stori ničesar - z veseljem pa ploska vsakomur, ki ga pojaha! Bolj surovo ga jaha, bolj mu ploska. Počasi bo tudi komentiranje postalo nesmiselno.....
Za 276 evrov na uro je preiskoval NLB, seveda NIČ odkril je pa obogatel. To je blo verjetno plačilo za Patrijo.
Omemba imena KOS so večna bolečina shizofrenika .
Tile Rožleti danes mu ne segajo niti do palčka na nog....
Čista resnica 👍
Pa imamo zgodovinsko vlado. Premier obsojen, skorumpiran. Za istega človeka-Matoza je že dobil oznako. KORUPCIJA, zdaj bo pa kaj ?? Istemu človeku ( osebnemu odvetniku naredič uslugo kot prvič) je spet zrihtal državno službo TOREJ JE ENOSTAVNO.
Janša ima srečo, da Kos ne vodi KPK v SLO. Zdaj Matoz ne bi bil več kabdidat za ministra....
Janša je vesel, da Kosa ni v SLO, sicer bi " osivel", ha,ha,ha. Dandanes pa lahko Janša počne vse kar si izmisli. Tako je osebnemu odvetniku uredil že dve državni službi ! Za prvo službo je dobil Janša priznanje KPK… ...prikaži več KPK komudije za korupcijo, zdaj, v drugo, pa je vse tiho.
Skoda, da niste designirali podkakar za vodjo levuharjev. No, zdaj pa imate. Se spominjam, kako ste nabijali levaki, da Jansa nikoli ne bo drugic PM, Sedaj smo pa pri stevilki stiri. Matr kako ste neumni, levajzarji. Zivel Janez, zivela Slovenija !
Puklasti, mati narava je pri tebi bila zelo zelo skromna.
Anci, pomaranci, kaj te mora tlaci, ker ves, da bos vsaj stiri leta v depresiji ?
Puklasti samo enkrat ja Jajo imel mandat s podporo volilcev. Vse ostale si je prigrabel s pomočjo političnih izdajačcev ali tistega, ki je enostavno vrgel puško v koruzo. Vidiš kakšno očitno razliko pri tem mandatarstvu. Tudi zadnje volitve je realno… ...prikaži večo izgubil, četudi so bile zanj volitve nezakonite. Bolj zakonita se mu sedaj zdi četrta vlada.
puklasti.... NE. volivci ste NEUMNI ki volite skorumpiranega, obsojenega sodno dokazanega lažnivca. Ničesar dobrega ni prispeval zaSLO. V njegovi statistiki je tudi ZRUŠITEV PRVE VLADE RS, ha,ha,ha. TOREJ SAMO RUŠI IN SLO NE MORE NAPREJ.