Slovenija

Se spomnite Draga Kosa? To počne danes

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • paulista 17:05 30.maj 2026.

    Še en patron globoke države, težki blefer.....glede Janše se pa sprijaznite levičarji! Ni popuščanja :-)

    • Ender3 23:00 30.maj 2026.

      Bedno pisanje novega up.imena, ki kot papagaj ponavlja izjave svojega mecena in ideologa..Kmalu sam tisti, ki bo v položaju popuščati. Ker večine nasprotnikov ne bo kos ustaviti..

    • Dieta 10:38 31.maj 2026.

      Ja, diktator na delu., he,he,he Kot njegov zadnji mandat. Zgodovinski protesti so bili zoper.... puklastega, ha,ha,ha

  • Puklastimiha 15:22 30.maj 2026.

    Bilo kuda, Kos svuda !

    • Dieta 16:52 30.maj 2026.

      Janša je vesel, da "KOS" delajo v EU in ne v SLO....

    • Puklastimiha 16:57 30.maj 2026.

      Zaka pa ? Vprasanje je samo, kje delajo vec skode !?

    • Ender3 22:56 30.maj 2026.

      Puklasti ja, če se škoda meri po Janševih vatlih.

  • hpet 17:37 30.maj 2026.

    Zakaj bi se ga morali spominjati? A nam ga boste aktivirali spet na domačem terenu?

    • Ender3 22:54 30.maj 2026.

      A vaš že lovi panika ? Desnica je vedno v strahu pred prišleki, ki bi jim kvarili politično vzdušje..

  • Kmodri_ 18:26 30.maj 2026.

    Iz stolčka....na stol...

    • Ender3 22:52 30.maj 2026.

      Temu se reče kolobarjenje. Ampak tu ne gre za domačo funkcijo. Zanj je to vsekakor priznanje..

  • joze5827 08:13 31.maj 2026.

    V mojih očeh eden največjih pokvarjencev iz Kučanovega štaba.

    • Avatar Leon
      Leon 12:11 31.maj 2026.

      Jožek temu se reče sindrom fijakerskega konja !

  • bobubob 17:40 30.maj 2026.

    Naj bo še tako tragikomično, plebs ne vidi, ne sliši in tudi ne stori ničesar - z veseljem pa ploska vsakomur, ki ga pojaha! Bolj surovo ga jaha, bolj mu ploska. Počasi bo tudi komentiranje postalo nesmiselno.....

  • joze5827 08:11 31.maj 2026.

    Za 276 evrov na uro je preiskoval NLB, seveda NIČ odkril je pa obogatel. To je blo verjetno plačilo za Patrijo.

  • Avatar Leon
    Leon 12:14 31.maj 2026.

    Omemba imena KOS so večna bolečina shizofrenika .

  • irena213 16:21 30.maj 2026.

    Tile Rožleti danes mu ne segajo niti do palčka na nog....

  • Dieta 10:34 31.maj 2026.

    Pa imamo zgodovinsko vlado. Premier obsojen, skorumpiran. Za istega človeka-Matoza je že dobil oznako. KORUPCIJA, zdaj bo pa kaj ?? Istemu človeku ( osebnemu odvetniku naredič uslugo kot prvič) je spet zrihtal državno službo TOREJ JE ENOSTAVNO.

  • Dieta 10:32 31.maj 2026.

    Janša ima srečo, da Kos ne vodi KPK v SLO. Zdaj Matoz ne bi bil več kabdidat za ministra....

  • Dieta 16:51 30.maj 2026.

    Janša je vesel, da Kosa ni v SLO, sicer bi " osivel", ha,ha,ha. Dandanes pa lahko Janša počne vse kar si izmisli. Tako je osebnemu odvetniku uredil že dve državni službi ! Za prvo službo je dobil Janša priznanje KPK ...prikaži več KPK komudije za korupcijo, zdaj, v drugo, pa je vse tiho.

    • Puklastimiha 17:02 30.maj 2026.

      Skoda, da niste designirali podkakar za vodjo levuharjev. No, zdaj pa imate. Se spominjam, kako ste nabijali levaki, da Jansa nikoli ne bo drugic PM, Sedaj smo pa pri stevilki stiri. Matr kako ste neumni, levajzarji. Zivel Janez, zivela Slovenija !

    • Anči 17:05 30.maj 2026.

      Puklasti, mati narava je pri tebi bila zelo zelo skromna.

    • Puklastimiha 18:35 30.maj 2026.

      Anci, pomaranci, kaj te mora tlaci, ker ves, da bos vsaj stiri leta v depresiji ?

    • Ender3 22:49 30.maj 2026.

      Puklasti samo enkrat ja Jajo imel mandat s podporo volilcev. Vse ostale si je prigrabel s pomočjo političnih izdajačcev ali tistega, ki je enostavno vrgel puško v koruzo. Vidiš kakšno očitno razliko pri tem mandatarstvu. Tudi zadnje volitve je realno ...prikaži večo izgubil, četudi so bile zanj volitve nezakonite. Bolj zakonita se mu sedaj zdi četrta vlada.

    • Dieta 10:37 31.maj 2026.

      puklasti.... NE. volivci ste NEUMNI ki volite skorumpiranega, obsojenega sodno dokazanega lažnivca. Ničesar dobrega ni prispeval zaSLO. V njegovi statistiki je tudi ZRUŠITEV PRVE VLADE RS, ha,ha,ha. TOREJ SAMO RUŠI IN SLO NE MORE NAPREJ.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.